Daenerys Targaryen'in Kaşları Hakkında

Evet arkadaşlar benim oldukça takıldığım bir nokta. Aslında benim değil sadece çoğu kişinin takıldığı bir nokta ya her neyse.

Şimdi kardeşlerim, sevgili romalılar. Sen bir dizi çekiyorsun. Dizi tam bir casting harikası. Mekanlar, oyunculuklar harika. Tiplerin ciddi bir kısmı tam kitaptan fırlama. O kadar para dökülüyor bu işe. Ama dizinin başrolü diyebileceğimiz bir kadına neden bu yapılır? Anlamıyorum gerçekten anlamıyorum bu kadının dünyanın en güzel kızı olması gerekirken neden saçları sarıya boyatan kara kaşlı itici kız şeklinde resmedersiniz neden? Yani güzellik anlayışı çok mu farklı dünyanın kalan yerlerinde? Ya da o kaşları boyamak çok mu zor? Boya tutmuyorsa cgi yap olmadı?

Her neyse sebebini bilen ya da en azından tahmin eden varsa beri gelsin :confused:

images%20(1)

Tek değişmeyen kaşlar

Pek dile getirilmez ancak Targeryan hanesi köken olarak Ağrı Doğubeyazıt’a dayanmaktadır. Kendileri bir zamanlar ejderha camı kaçakçılığı ile meşgulken, Kürt Musa isimli ataları ağasından izin alarak ırgat olarak Essos’a çalışmaya gitmiştir. Kürt Musa ki aslında neden Kürt sıfatını kazanmıştır bilinmez çünkü zaten Targeryan ailesi Kürt kökenlidir o yüzden tahminimizce exclusive bir Kürttür Musa. Neyse Musa 12 kardeşinin Ağrı’da maraba olmasını yediremez ve ağaya izin almadan kaçırır kardeşlerini Essos’a getirir.

Konuyu trollemezseniz sevinirim.

Herkes bilir ki esasında Van denilen yer uzun yıllardır Ermenidir ve şimdikler bile aslında Ermenidir farkında olmasalar da. Herkes bilir ki Targaryen isminden belli olduğu üzere bu aile Kürt değil Ermenidir. Lütfen her şeyi Kürtlere almaya çalışmayın bunu yapmaktan vazgeçmezseniz vatan hainisiniz

Ağa tabi kızar, ulan 20 haneli köy tek hanede 12 maraba ne yapacağını şaşırmaz ama Essos’a da gelemez ne bilsin Essos’u adam. Neyse Targeryanların Ağrı Doğubeyazıt’a gitmeleri yasaklanmıştır, ancak Essos’ta da memleket hasreti çekmektedirler o yüzden bir o yana bir bu yana mekik dokumuşlar en sonunda Ağrı Doğubeyazıt’a en çok benzeyen yer olan Ejderha Kayası’na yerleşmişlerdir. O günden Robert’in İsyanı’na kadar ise Ejderha Camı’nı her dürüst vatandaşın yaptığı gibi vergi vererek Ağrı Doğubeyazıt’tan gelen amca oğulları ile Westoras’ın dört bir yanına ulaştırmışlardır.

Hocam seni isimlerinin sonlarındaki yan ile şaşırtmasınlar. Bence Daenerys’in poposu ile bir Kim Kardashian’ınkini karşılaştır. 9lar aşkına ayrı milletlere ait popolar olduğumu görürsün

Ben alırım Dany’nin kaşlarını 5 dakikada, zor bir işlem değil. Asıl sorun sizin aşırı eril olmanız. Almıyor kaşlarını, ne yapacaksınız? Kadınların kaşları hakkında da bir yorumunuz olmasın be. Kaş profesörü müsünüz nesiniz siz abi? Neyse şu an Kadıköy Vegan Kafe’deyim. Falafel yiyorum, köftesiz. Gelene ısmarlarım 1 porsiyon, bir de şu kaş meselesini konuşuruz. İsterseniz düzeltirim kaşınızı 5 tl’ye. Ama o eril zihniyetinizi nasıl düzeltirsiniz bilmiyorum (!)

Eril mi ne erili senin için tum patriarkayı yakarım.

Ayrıca şunu diyeyim ben lezbiyen bir alevi kürdüm terbiyenizi takının

Yalan söyleme. Eğer öyle olsaydın seni Ermeni kilisesinin önündeki halay grubunda görürdüm. Aktif değilsin galiba???

Ben Gerogoryanlarla değil daha çok Yahova Şahitleri ile takiliyorum ama beni ara ara Fener Rum Patrikanesinde görebilirsin komsi

Pasiflik var mı hafiften hocam? Kusura bakma çok direkt sordum ama bana yalan söyledin gibi geldi.

Sevgilim tomboy kisa sacli bir lezbo bense biraz daha hanim hanimcigim yani evet

Hem vegan hem feministseniz GRRM en son okumanız gereken yazar bence. Biz eril dili belirgin kullandığı, yaptığı esprilerde kendimizi bulduğumuz için daha bir saygılıyız abimize :smiley:

Bir dahaki onur yürüyüşünde sizinle tanışmak isterim. Gökkuşaklı bayrağın altında hewallerimle birlikte barış ve demokrasi halayı çekeriz.

Forumu turellemeseniz hayır yani ülke içinde yüzde 2 azınlıksınız sesiniz çok çıkıyor diye kimse birşey demiyor sanmayın. Ameno çıkartmayın yeter

Turol ?
Başkalarına sataşıp rahatsız etmediğim için forum kurallarına aykırı davrandığımı düşünmüyorum. Yüzde kaçlık dilimdeyiz bilmiyorum, velevki %2 yiz ne yapacaksınız, evde zor tuttuğunuz %50 yi üzerimize mi salacaksınız ?

Hahahahha güldürdün @Fatboy ama beni tartışmana alet edemezsin

hocam ya forumun ahı gitti vahı kaldı önceden dizi başladığında canlanırdı şimdilerde dizi başlasa bile canlanmıyor. Feysbuk gibi bir yer oldu