Dağ evi (+18 korku içerir)

çok yakında başlayacağm müptelası olacaksınız şimdiden +18 uyarsını yapayım.

Vay baba demek korku geliyor.+18 içerisinde cinsel içerik yoktur inş .d

Ne zaman geliyor tarih verde hazırlık yapalım.

Baba deli oluyorum hikayelerine, o türkçene nöbetteyiz.

@“ORHAN AFACAN”'dan fikir ve destek alabilirsin sanırım. Vurucu bir eser olur.

@“Ser Bronn” açıkcası bu hikayede biraz cinsel içerik bekliyorum.Hikayeden iyi haz alacağımı düşünüyorum çünkü +18.

Valla babuş mobil versiyonda eskiden GOT FORUM yazardı şimdi sadece FORUM yazıyor. Yani sen bilirsin de burda +18 içerik tutmaz gibi…

ön tanıtım:
Yer Bozca adaya yakın olan ıssız bir ada
Günde bir kaç defa tekne turu yapılmakta
O ıssız adada bir dağ evi bulunmakta işkence aletleri ve en önemlisi bir mahzen o mahzende çok fazla mezar bulunmaktaydı.

Baba bu tatilde ne yaşadın sen allasen.Merakla bekliyorum.

Baba koordinatları yolla tatile çıkacaktım,uğrayayım oraya.

Tüyler diken gözler kan [emoji1]

Baba fragman ne zaman gelecek nöbetteyiz.

DAĞ EVİ 1. BÖLÜM

Yer Bozcaada yüksek rakımlarda bulunan bir dağ evinden bahsedeceğim sizlere bundan tam 750 yıl önce çeşitli büyüler yapan Allaha inanmayan büyücülük ve hurafe işleri ile uğrasan biri vardı. Bir çeşit geleceği görme yeteneğine sahipti. Bozcaada’nın o zaman ki yıllarında yani 750 yıl önce hurafelere inanan bu adam gelecekte birilerinin bu adaya zarar vereceği düşüncesinde idi. Yabancı hiçbir kimseyi bu adada istemiyordu ve bir büyü yapmaya karar verdi. Bunun için sekiz kişinin cesedine ihtiyaç vardı. Bu sekiz kişiyi bu dağ evinin içine hapsedip onlara yapacağı bir büyü ile gerçekleştirecekti. Bu dağ evi son zamanlarda çok meşhur olmuştu çünkü manzarası ile dikkati çekmeyi başarmıştı. Bu adanın yalnız ve sakin olmasını isteyen bu hurafe bu nedenle bu dağ evini tercih etti.

Turistler hiçbir şeyin farkında olmadan bu dağ evinin içine girdiler ve birden pencereler kapılar birbirine vurmaya başladı. O hurafe kişi dağ evinin yanına yaklaşarak siz burayı mesken haline getirdiniz buradan hiç biriniz canlı çıkamayacaksınız dedi. Kendilerine gösterdiği bir tılsımın etkisine girdiler. Tılsımın etkisi o kadar şiddetliydi ki kafalarını camlara duvarlara vuruyorlardı.  Kendilerini kontrol edemiyorlardı. İki kişi bu tılsımdan etkilenmemişti. Onlar kaçmayı başarabilmiş arkalarına bakmadan bu diyarı terk etmişlerdi. Bu dağ evinde can veren altı kişi mahzene gömülüp kara bir büyüyle lanetlenmişlerdi. Dilleri kopartılıp gömülü oldukları tabutlara hapsedilmişti. Bu sayede evin her tarafında lanetlenen bir sesin varlığı duyuluyordu. Bunda en önemli etken öldüklerinde dillerinin kopartılması idi. Ancak büyü tamamlanmamıştı. 2 kişinin daha cesedine ihtiyaç duyuyordu. Kendini bir şekilde bir büyü ile ölümsüzlüğü kazandıran bu hurafe kendine yeni kurbanlar arıyordu.

Bu dağ evinde yaşanan garip olaylardan dolayı kimse oraya gitme cesareti gösterememişti. Hatta oraya giden yol kapatılmıştı. O ev artık bir lanet taşıyor idi.

Sorun olmayacaksa 750 yıl önce turist kavramı yoktu diye biliyorum ben o biraz garip geldi.

BAYILDIM!
Tek kelimeyle harika bir eser göreceğimiz çok belli!
İlk bölümü biraz kısa tuttmuşsunuz sanki …Diğer bölümleri merakla beklemekteyim!

750 yıl önce cam da yoktu :confused:

Hikaye bilim-kurgu sanırım :slight_smile:

Çok ilginç olmuş.
Biraz fantazya biraz bilim-kurgu üstüne gerilim.

H.P. Lovecraft tadında…

Evet eleştirilerin farkındayım kurguyu sağlam kurmam lazım. Yeni bölüm için biraz bekleteceğim.

Yalnız baba fragman daha gelmedi ama bölüm geldi sızmamı var anlamadım.

Çok açık var.Dizi 2750 yılında geçiyorsa , geçmişe flashback yapıldıysa ok.2750 yılında bozcaada kültür başkenti filan olur belki o zaman kan ve dehşet yaşanabilir.