Dağ evi (+18 korku içerir)

Dünya 50 sene önce oluşmadı mı nasıl 750 sene öncesinden bahsedebiliyoruz…

Kardeş sen Baba’nın genel kültürüne laf mı atıyorsun şimdi ?

Pardon kimsiniz ben sizi tanımıyorum da.

Hattu Bey’in avukatıyım. Kendisinin sanatına saygı duyulmazsa, eleştirilerin boyutu aşılırsa yasal işlem başlatıyoruz.

Too much mizahtan bi ay ban yiyen adamı böyle korkutamazsiniz.

Bence wattpad’e geç. Psikopat falan tutuyorsa sen hayli hayli tutarsın bence. Tutmazsa da daha geniş kitlelere oynarsın en azından. Burda 40 kişi ya var ya yok.

@yukionna Wattpad diyorsun şaka mısın arkadaşım sen? Direk Fox Tv’ye ver iki sezon garanti.

Off takıldığınız seylere bir bakın allahaskına

ben burada paylaşmaktan zevk alıyorum.

Sen takma onları hattuş baba, bilim-kurguya döndür hikayeyi. Kaçan iki kişi lazer tabancalarını alıp deşsin Allah’a inanmayan pis atayizti!!!1!!1!1

yarın iddialı bir bölümle karşınızda olacağım kendimden söz ettireceğim.

DAĞ EVİ 2.BÖLÜM

Bu dağ evinde yatan 6 ceset lanetlenmişti seslerini duyuramıyorlardı. Kimseye seslenemiyorlardı. Ta ki orada bir hareketlilik başlayıncaya kadar. O dönemin belediye başkanı buradaki tehlikeyi göz ardı etmeden yeniden kullanıma açmaya karar verdi. Belediye başkanı olan Avni Kayalı bu boş tehditlere hiç kanmadı. Turizmin canlanması için Bozcaada da bulunan o dağ evinde yaz şenliklerinin başlamasına karar verdi. Ancak buna karşı çıkan bir tarihçi vardı. Lakabı muhteşem Turan olan Turan Gürsoy Bozcaada tarihi hakkında kitaplar yazardı. Bu hurafenin varlığı hakkında yazdığı kitap ise popüler olmuştu bir çeşit iblise benzetiyordu ve kesinlikle yanına yaklaşılmamasını önemle vurguluyordu. Avni kayalı muhteşem Turan’dan hiç hoşlanmıyordu. Hatta muhteşem Turan hakkında çıkardığı yalan haberlerle tepkilerle toplamıştı. Muhteşem Turan Bozcaada’da yaşamaktaydı. Bunun için Bozcaada’yı seviyor ve oranın tarihle yakından ilgileniyordu. Ama sinsi belediye başkanı Avni kayalı muhteşem Turanın ikametgahının Bozcaada’nın dışına çıkartılabilmesi girişimlerde bulunmuştu. Avni kayalı iyi bir para karşılığında bir turizm acentasını dağ evine göndermenin planını çoktan yapmıştı. Bu turizm acentasında ünlü bir manken olan Merve Çetin de bulunmaktaydı.
Sürprizler bir sonraki bölümde….

Beğenmedim başka yaz .

zaten süprizler bir sonraki bölümde dedim acele etmeyin
+18 uyarısını yapmıştım zaten.

Kimse kimseye bir şey yazmak zorunda değil. İnsanlar burda siz istediğiniz için değil, fikirlerini, düşüncelerini paylaşmak için yazıyorlar. Ayrıca kendinizden yaşça büyük birine de saygılı olmalısınız nokta

Dolores’ten beklenmeyen ciddiyette bir mesaj… Şaşırdım…
Demek ki neymiş? Hattu Baba Dolores’in zayıf noktasıymış… Zayıf yönünü bulduk Dolores… Arkadaşlar, VURUN!

Bu arada… neden… bu kadar… çok… üç nokta… kullandım ki…
@Myles Kennedy’e selam olsun

@Prometheus, tatava yapma beğen geç

Diyeceklerimi diyen @Dolorous Edd’e sadece like butonuna basmam ve bunu belirtmek için bu yazıyı yazmam yeterli olacağını düşünüyorum.

Buba aynen devam bozca adadan selam.

Anlamadım Hattubabacım?

Belediye başkanı nereden çıktı şimdi? Hayda :smiley:

Hikayende 750 yıl önce soy adı kanununu kim buldu çok merak ediyorum :d

Dedim hikaye bilim-kurgu diye :slight_smile: Hafif bir Inception tadı alıyorum.