Dağ evi (+18 korku içerir)

günümüzden bahsediyom artık

750 yıl önce yaşanmış bitmiş dağ evindeki olaylar.

yakında yeni bölüm gelecek.

Babuşcum,
750 yıl önce turist gibi bir kavram yoktu.Gezgin diyebilirsin.Bu ebedi eserin gelecek nesillere daha mantıklı kelimelerle aktarılması daha iyi olacaktır.

For Azeroth!

Dağ Evi 3.Bölüm

Merve çetin Bozcaadayı çok seviyordu. Yanında çok sevdiği köpeği puffy’de bulunmaktaydı. Yanında çok sevdiği sevgilisi kel Fehmi bulunmaktaydı. Kel Fehmi transseksüel bir kişiliğe sahipti. Kendini kadın gibi hissediyordu. Ve Merve’nin yanında olmaktan çok memnun idi. Merve erkeklere güvenmezdi hatta kendisine zarar verileceği düşüncesinden dolayı kel Fehmiyi tercih etmişti. Hiçbir erkeğe yanaşmazdı ve duygusal bir yaklaşım içerisinde olmazdı. Kel Fehmi hariç, çünkü o öyle biri değildi. 

Merve Bozcaada gezisinde yanında tabi ki kel Fehmi de bulunmaktaydı. Turizm acentası ile beraber gelen Merve çok heyecanlıydı. Havaalanın da onları karşılayan Avni Kayalı onlara güzel bir sürpriz hazırlamıştı.

Avni Kayalı Merve Çetinin uçaktan iner inmez birkaç adamı ile alınarak lüks bir otele götürüldüler. Tabi ki şımaran Merve Çetinin sevgili ayol burası ne kadar güzelmiş bak puffycik dışarıda deniz görünebiliyor dedi. Merve Çetinin köpeği puffy kel Fehmi’nin kucağında rahat durmuyordu ve tırnaklarını kullanarak kel Fehmi’ye zarar veriyordu. Kel Fehmi’nin canı acımıştı. Puffy’e şöyle seslendi kızım niçin rahat durmuyorsun. Merve Çetin kel Fehmi’ye çok kızmıştı onu rahat bırak dedi. O özgürlüğüne alışkın kim bilir burada ne bulacak dedi. Avni kayalı Merve Çetine otelde akşama kadar dinlenin dedi. Akşam sizi bir yere davet edeceğim dedi. Sizi o ünlü Dağ evine götürecek nehrin yanında olan bir lokantaya götüreceğim dedi.

Otelde dinlenen Merve ve sevgilisi akşam olunca özel bir limuzinle alınarak nehrin yanında olan lokantaya götürüldüler. Ancak Avni Kayalı burada çok önemli olan bir ayrıntıya dikkat etmemişti. O da muhteşem Turan’ın orada olduğu idi. Uzaktan onları takip eden muhteşem Turan birden onların yanına yaklaştı. Merve Çetin muhteşem Turan’ı gördüğünde korktu ve çekindi. Kendisine sanki bir mahlukatmış gibi baktı. Muhteşem Turan Merve Çetine hayran idi ancak kendisine anlam veremediği bu bakış onu şaşkına çevirmişti. Muhteşem Turan söze girdi hoş geldiniz Bozcaada’ya dedi. Buranın tarihini araştırdınız mı bilmiyorum bir dağ evimiz var. O dağ evinde şenliklerin yapılması düşünülüyor. Orada benim bilmediğim kötü bir güç var oraya gidenler sağ gelmiyorlar. Kötü bir güç orada kol geziyor. Avni kayalı söze girdi sen var ya sen benim yapmak istediğim hiçbir şeye engel olamayacaksın dedi. Merve Çetinin köpeği Puffy birden ortadan kayboldu. Merve Çetin onu aramaya başladı. Merve Çetin yanında istemediği halde Muhteşem Turan da eşlik ediyordu. İkisi bütün uğraşlarına rağmen Puffy’i bulamadılar. Ta ki havlama seslerinin duyuncaya kadar. Puffy’ nin yanında dikkati çeken en önemli şey yeni ölmüş balık cesetleri idi.

bir sonraki bölüm çok iddialı olacak

iş yoğunluğundan ilgilenemedim bu arada sözlendim yeni bölüm yakın zamanda atılacak.

Tebrikler @“HATTUBABA” Allah devamını getirsin.

1. Bölüm cumartesi günü sizlerle

Son 4 dakika Hattuj.

Hangi cumartesi ama?

yazamadım işim çıktı neyse şimdi yazıyım zaten her şeyi düşündüm 4. bölümü bugün sizlere inşallah atarım diye düşünüyorum.