Death Note ( Anime )

Ben açıkcası manga yı daha çok beyenmiştim ama Anime de gayet gğzeldi

Eru (L) sahip olduğu güç ile kafayı yiyor,
Shinigami artık yetti gari diyip Eru’nun adına bi çızıh atıyor en son.

Animede Misa’yı gösteriyor ama birşey olmuyordu. Mangasının sonu ise Misa ile bitiyor. Misa,Light için ant içiyordu ama birşey olduğu yok devam etmeyecek büyük ihtimalle. :slight_smile:

En iyi seri …kesinlikle

İlk okuduğum manga. Bu seri sayesinde anime dünyasına giriş yaptım o finale rağmen benim için unutulmaz. Favori karakterim Kiraydı. :frowning: Near ise bırak bu seriyi, izlediğim bütün serilerde en nefret ettiğim karakter.

Aynen en sevdiğim 7.kitap en üzüldüğüm ise 12. di

Az önce finalini izlemiş bulunduğum anime.Sonu hoşuma gitti.

Ben dexter bitince bu kadar üzülmemiştim laaan :confused: Üşüyoruz Yagami reyis.

WATASHI WA L DESU!

Arkadaşlar misa lighttan 3 yıl sonra ömrü bittiği için ölüyor.

Forumda tavsiyeler ile başladım bugün, 6. bölümdeyim. Övgüler çok yerinde. Anime izlemem diyen kim varsa ilk 2 bölümü izlesin devamı geliyor merak etmeyin. Ben spoilersiz dizi takibi yapan biri değilim, mutlaka bakarım, Death Note hakkında hiç spoiler istemiyorum, her şeyi izleyerek öğrenmem lazım. 30 bölüm kaldı yalnızca, konusu orjinal, her bölümü ekşın dolu, zaten 36. bölümde sona eriyor.

Bleach’te olan Shinigami ile farklı oluşu hangisinin Japon kültüründe gerçek olduğunu düşündürdü bana :smiley: bilen varsa bunu söylesin :smiley:

Bleach deki biraz daha gerçek olanı, yani insan öldürmezler ölmüş olanı götürüyorlar.

Death Note’a gelecek olursak ilk 25 harika 25 baya baya fena sonrası ortalamanın üzerinde diyelim. SAO gibi olmuş yani

Sword Art Online ? Duydum konusuna falan baktım ama izlemedim, anime takipçisi biri değilim Naruto’ya tesafüfen başlamıştım sonra çok sıkı takibe geçtim :smiley: Yanımdan yöremden ayrılma senden öğreneceğim çok şey var ^^

SAO’yu kesinlikle izle, gerçekten harika bir günde bitti.

@“Lord Sauron” Death Note’un üzerinde bir etkileyiciliği olucağını düşünmüyorum ben ^^

Aslında türleri farklı onun için aynı kefeye koyamayız. Fakat bence Code Geass, SAO, Death Note gibi animeler kısa fakat etkileyeci serilerden, yani nasıl One Piece, Naruto ve Bleach yarıştırılamazsa onlarda yarıştılamazlar çekirge

Edit: Misal DN için işte çok zekice filan deniliyor fakat yukarıda saydığım animelerden birini izlediysen DN yi çok rahat çözersin. Tabi birde bunları izlemeden sadece Gintama da izleyerek animeler hakkında çok şey öğrenebilirsin.

@“Lord Sauron” Vay vay vay. 15 tatilde ders çalışmam da lazım ben bunları not ediyim yaz tatilinde abanırım :smiley:

Tavsiye filan istersen bu konudan devam et burası dağılmasın. Ayrıca kesinlikle şu anda yeni serilere bakma çoğu berbat.

[URL=http://forum.gameofthronestr.com/konu-anime-severler-dernegi.html/]Anime Severler Derneği[/URL]

6 gün sonra reyizin vefatının yıl dönümünü kutlayacağız. :frowning: :frowning:

DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE ! DELETE !

Üşüyoruz Yagami Reyiz…

Just a man and his will to survive