Death Note ( Anime )

Sadece Light değil L reyisede yazık oldu. Emme velakin Light bunu bile bile yaptı.

@“Eru Ilúvatar”, @“Brannn”, @“Lord Sauron” Yagami ve L ölüyor mu ? Hayır ne gereği vardı, niye yazıyorsunuz bunu arkadaş ? Nasıl ölüyorlar ? Defter ne olacak ? :frowning:

zaten kadının ölümüne üzüldüm, kalp krizi olsa gitseydi, intihar kararı, boş beyin, onun öncesinde Kira olduğunu öğrenişi… Zalim Yagami…

Defterin zaten sahibi var deftere ne olacak diye bir şey yok

@“Lord Sauron” sahibi değişmiyordu değil mi doğru ya. Bu Ryuk’un 2 defter olayı ne peki ?

Defterin esas sahibi zaten hep shinigami olayın sonundada fark edersin sadece göstermelik bir şey yapıyor ryuk ki başta diyordu canım sıkılıyor diye

@“Lord Sauron” evet düşürmedi bilerek yolladı zaten

Aslında onu demek istemedim dediğim gibi olayın sonunda anlarsın anca

Sonuna kadar izleyip ne dediğimi anlamayan olursa spoilerı okusun

Olayın sonunda Ryuk Light’ı öldürecek ve defter başka bir yerdeyken Ryuk yine deftere isim yazabilicek.

Aynen.L de iyi düşünülmüş bir karakterdi.

Just a man and his will to survive

Ryuk ‘shinanai’ dedikçe bir gülme alırdı beni, bütün ciddiyeti kaybolurdu atmosferin. :smiley:

Light’ın koskoca L reyizi devirip de Near veletine yenilmesi de ayrı depresyon sebebidir.

Ben Animeyi herkesin bitirdiğini düşünürek yazmıştım. :frowning:

Böyle bir animeye başladığın için çok şanslısın. :slight_smile:

Yalnız yagaminin defter sahipliğinden vazgeçmesi, sonra saatinin içindeki death note parçasıyla hafızasının geri gelmesi kısmı en iyi yeriydi animenin.

Kimse bana L’i savunmasın abiler. Hayvanın oğlu, öküzün çocuğu. Amane Misa’dan sırf şüphelendiği için yaptığı şeye bak. Shinigami Rem neden hiçbir şey yapmıyor ? Light’tan daha da nefret ediyorum. Sağlı sollu godoş bunlar. Misa Beybi…

Misa’nın aq.L reyizinki sadece şüphe değil.Adam zeka küpü maşşallah.

Deme öyle, yazık oldu Misa’ya…

Pozitif ayrımcılığa hayır!Sırf güzel gız diye ‘‘Yazık oldu yhaa .s.s’’ diyorsunuz.
:slight_smile:

@“Brannn” saf ve masumdu. Light’a aşıktı, kendisini sevsin diye her şeyi yapmaya hazırdı. Güzel olması ile alakası yok yani :smiley: bu zalim dünyaya girmiş zavallı bir ruhtu, kır çiçeğim…

Dostum senin kafan bulanmış.Malum sitelerin hentai bölümünü ziyaret etmeni tavsiye ediyorum :slight_smile:
Şaka bir yana haklısın.Masum ve saftı.

@“Brannn” 25. bölümdeyim Ryuzaki öldü mü gerçekten ? Kahrolası yüce başrol düşüncesi. Lanet sana Yagami Light :frowning:

@“Uchiha Itachi” kim ne derse desin Light reistir koskoca L’i yenmişti ve 25 ten sonrası izlenmez neden koskoca Light Near gibi bir bebeye yenilmistir

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen.Yagami planlarıyla alt etti onu.