Death Note ( Anime )

@“Lord Sauron” aynen 25 te bitseydi keşke. Böyle bir kuruluş mu var yani ? Çok zeki tek harfli dedektif yaratmaca fikri gerçekten saçma :smiley: L’den sonra N gereksiz -_-

@“Brannn” 28 e geçicem şimdi canım sıkkın :smiley:

Yarın Light Yagami’nin vefatının (Mangaya göre 4.,animeye göre 1.) yıldönümü. :frowning: :frowning: :frowning:

[hr] Bu animeyi izleyin ve arkadaşlarınıza izletin. Bana ve IMDB üyelerine göre dünyanın en iyi animesidir. Hep beraber izleyip paranoyak olursunuz,okuldayken cama bakıp Death Note’un düşmesini beklersiniz.

@“Eru Ilúvatar” lağğnn oğluum niye söylüyorsun ben bitirmedim daha :confused:

Bu spoilerı daha önceden yediğini sanıyordum. Geçmiş olsun :confused:

28 Ocak yarın.Light’ın ölüm yıl dönümü.İlk 14 yaşımda izlemiştim,ama her yıl ara sıra açıp yeniden izliyorum.Okuduğum ilk manga’dır.

Ülke genelinde anma töreni düzenleyelim lan.Halk TV ye fln çıkarız.

Just a man and his will to survive

@“Brannn” arada hükümete giydirmemiz lazım başka türlü çıkamayız Halk’a

Cemaat dershanesindeyim ben, bindiririz hükümete :slight_smile:

Just a man and his will to survive

http://www.facebook.com/KitHaringtonFan/photos/a.398841306816290.97661.147526858614404/720907604609657/?type=1

Flash oyunu death note’un asdasd
http://inciswf.com/death_note_type_game.swf

Çin malı çalışmıyor. Ş harfi basmıyor belki ondandır.

Bunu sen istedin…
[/url][/img]

@Brannn yok kendi üstümde denedim de sonuç vermedi. Olmadı T.C. no’su gireyim

Aile sıra no suz çalışmıyor.
Olm manyak mısın lan kendi üstünde deniyon.Yagami reyis de senin gibi yapsaydı dizi mi olurdu asdasd

Sorunlarım var benim, hem Yagami reyis yazdı yazdı da ne oldu? Gitti Near gibi bebeye yenildi.

Ya o near ın … çok saçma bitti dizi.Yagami reyiz i yenecekse L yenmeliydi.

İzlemeye bugün başladım ve 14.bölümdeyim. Anime olmasına rağmen sıkılmadan izledim çünkü öyle karışık oyunlar var ki bilgisayarın başında yer yer sahneleri durdurup cümleleri anlamaya çalışıyorum karışık ama akıcı çok sevdim. :slight_smile:

Harika bir şey :slight_smile:

Gercekten cook basariliydi. Ben sahsen yagami nin yenmesini cok istedim olmayacagini bile bile en azindan L yensin dedim zorlama bir karaktere yenilince bir an D&D buna da mi el atti dedim yani. Ama izleyin izlettirin.

Sent from my iPhone using Tapatalk