Dizi sonunda kim kral olsun isterdiniz?

Dizi sonunda kimi kral olarak görmek istersiniz ?(ANKET)

Stannis Baratheonu kral olark görmek isterim soru hoşuma gitti anket şeklinde yapsan daha güzel olur bakalım kimler kimi istiyormus :slight_smile:

Joffrey Baratheon, taht hakkıyla onun zaten.

Hangi hak ? :slight_smile:

Robert’ın mektubunda bahsettiği hak :slight_smile:

Yok artık daha neler
Başka isteğin falan varsa onlarıda söyle adam bi kere BASTARD kral falan olmaz ondan.

Hani Ned Stark’a yazdırdığı mektup değil mi ? Ölmeden önceki ? :slight_smile:
Robert’ın kanından gelmeyen bir çocuğun pek hakkı olamıyor diye biliyorum.

Danaerys ve ya Jon Snow.Ama içimden bir ses ikisininde tahta oturamayacağı yönünde.

Anket hazır oylayabilirsiniz :slight_smile:

Bence Taht Şuan Stannisin hakkı…tabi Jon Snow favorim…:slight_smile:

tmm şimdi gördüm Daenerys Forever :smiley:

Teşekkürler anket için :slight_smile: bence favori JonSnow hadi bakalım :slight_smile:

Aslında benim hayalim Dany ile Robb evlense yada Jon süper bişey olur :smiley:

Rica ederim Jon Snow olsun isterim :slight_smile: Ama daenerys de 2.favorim :slight_smile:

Sorma hacı verdiler kızın birine rob u :smiley: kızda güzel olsa nese :slight_smile:

Bende forumdaki arkadaşlardan Stannis Baratheona yani tahtın gerçek varisine oy vermelerini bekliyorum :smiley:

Aynen ya ama zaten robb a olanlar malum
O yüzden Jone + Dany :smiley:

Hakkı evet :slight_smile: Joffreyi geçirdiler zaten birşey bildiği yok tyrion olmasa stannis kaleyi alcaktı…Buna rağmen adamı sağ kol görevinden aldılar tabi çıkar meselesi herşey :slight_smile: ama oyum jon a :slight_smile:

Valla o ikisinden pek umutlu değilim ama aklımdaki teori jon snow o yabani kızla bir aşk yaşayacak bence…hani öldürmediği kız var ya o

Jon veya Daenerys yada ikisi birlikte :smiley:

@JonSnow olabilir yani Jon zaten ygritte jon’a yavşadı onu kandırdı :smiley:
Bakalım birde jon mance ın komutanı falan olsa bunlar alsa tahtı ne güzel olur :smiley:
Birde ygritte mance ın kızı falandır belki :smiley:
NOT:Çok hayale daldım :smiley:

ygritte yabanı kızmı :smiley: unutmuşum tamamen unutlmucak isimde değil :slight_smile:

evet hani öldürcekti yapamadı o kız :smiley: