Dizi sonunda kim kral olsun isterdiniz?

Bu çok iyiydi ya :smiley: :smiley: :smiley:

Stannis veya Jon’u isterim ama şu an en büyük aday Hodor. :biggrin:

Jon Dany olamaz

Jon yaşasa bileki (Bence yaşayacak) hala Gece nöbetçileri kumandanı. Zaten yaratıkların saldırıları artıyor ak gezenlerde güçleniyor. Kış gelince Jon nasıl Dannyi görecek. Haid Danny sura gitti de gördü Nasıl gece nöbetçileri kumandanlığını bırakıp kral olacak. Ne hakla kral olacak. gece nöbeyçiliği belki bırakılabilir ama gece nöbetçiliği lord kumandanlığğı hiç bırakılamaz. Mimar Bran’dan bu yana gelen sistemi jon bozmaz. Daha satırlarca yazardım ama elim ağrıyor

Stannis Baratheon.

Robb Stark Joffrey ve Tywin oylamadan çıkarılmalı…

Ama anket kimin kral olmasını isterdiniz diyor, yani atıyorum ben Robbun olmasını istiyorsam onu işaretlerim ölecek olması önemli değil.

Mantıklı :smiley:

Joffrey The King!!

@Venom41
Stannis The King!!

Anlasabiliriz -_-

Tabii ki Hodor.

Robert’ın mektubunu dikkate alacaksak Ned Joffrey’den önce tahta oturmalıydı. Yaşı dolana kadar. Cersei mektubu yırttı, mektup diye birşey kalmadı. O zaman kan bağıyla geçer taht sırası. Joffrey bir Baratheon değildir. Saf Lannister ve piçtir. Tahtta hakkıda yoktur. Taht Stannis’in hakkıdır. Ama Jon geçsin isterim ben. Zaten taht Robert’ın da hakkı değildi. Varsın jon’un da olmasın.

bir baratheon geçmesinde kalanı bana uyar :smiley:

kesinlikle sana katılmakla beraber

aslında önemli olanın kralın kimin olacağı değil yeniden gelecek olan Azor Ahai’nin kimin olacağı olduğunu düşünüyorum ve benimde favori adaylarım Jon ve Rhaegar in Aegon’u aslında ikisi aynı kişide olabilir bu konuda bir tereddüt içindeyim??

Krallık Aegon Targaryen ın hakkı bence

brann ve tommen neden yok ankette , shireen ve bran evlenir kral ve kraliçe olurlar gibime gelıyor

bran’ın çocuğu olurmu acep?? :smiley:

Öyle bi çift yaptın ki sen de biri hasta diğeri sakat :slight_smile:

İmkanı olsa Meera’ya yazacak gibi geldi bana yani emin olduğu bişeyler var sanırım olur çocuğu :smiley:

aynen,banada öyle geldi,cripple falan ama yine de boş durmuyor :DD

ne bilim bir an sanki tommen ve staniis ölünce ikisi olurmu ş gibi gelmişti:))

evet branın bir meera olayı var hayırlısı ile …

ölülerin geri kalktıgı bir dunyada niye olmasın :smiley: