Dizi sonunda kim kral olsun isterdiniz?

Kuzey krallığını destekliyorum.

Kim KRAL olsun anketinde dany’e oy veriyolar ya :slight_smile: ironik.

Tabiki de benim kralım Stannis’tir.

tebrikler sana :slight_smile:

:slight_smile: öyle

Oyumu Daenerys’a vermemle birlikte gördüm ki Jon ve Dany eşitlemiş. Bu bir mesaj mı yoksa asdfghjk

Dany ve Jon’un bir çocuğu olsa ileride tahta otursa fena mı olur :wink:

Kimse geçmesin krallık dağılsın. Ya da herkes kendi krallığını kursun tekrardan. Evet böyle daha iyi.

Daenerys Targaryen’ı Kraliçe olarak görmek isterim. Ve evet, tahtı Stannis’ten alırsa daha çok hoşuma gider. Joff’un ölümüne biraz da bu yüzden sevindim. Dany, tahtı Joff’dan alsa hiç etkili olmazdı çünkü. Ama gerçek bir Baratheon’dan alırsa tarihte hak yerini bulur diye düşünüyorum, keser döner sap döner gün gelir hesap döner meselesi :cool:

Jon Snow

Stannis önde vay be :slight_smile:

Tyrion 4. :stuck_out_tongue:

Khaleesi…

Adam kimim kral olmasını istersiniz demiş millet dany işaretlemiş ahauhauah gidiyorum…

Theon Greyjoy diyen üç kişi kimse bir çıksın ortaya, bir şey deneyeceğim. :smiley: Adam Krallık yapmış Joffrey’den bile fazla oy almış. Benim adayım tabii ki Stannis bu arada.

(Theon sevmediğim bir karakter değil, oy verenler alınmasın lütfen şakaydı.:D)

isteyen alsın demir tahtı targaryen fanı ooarak sallamayan tek kişi benim

Niye kral? Kraliçe olmuyor mu? Kraliçe istiyorum ben.
Oyumu da Theon’a verecektim de, sonra dalga geçme adamla yazıktır dedim kendi kendime. Anketi düzenleyiverin bari, yarısı yamuldu bu adamların.

Belki Arya istiyoruz neden ama he geri gelemez mi Bravos tan hıh -_-

Starklar,Arrynler,Lannisterlar,Greyjoylar taht üzerinde hak iddaa edemez.Etse de saçma olur.Bu yüzden onlar ankette bile olmamalı.

theon ?

Robert arryn’e oy veren uc kisiyi merak ettim :stuck_out_tongue:

Bence tahtı kaldıralım, seçimlere gidelim.

Oyum tyrion’a :smiley: