Dizi sonunda kim kral olsun isterdiniz?

@Aang Robert isyan ettiyse onlar da edebilir. Targaryenler’in hak iddia etmesi de saçma, sonuçta Aegon gelmeden önce başka krallıklar vardı o topraklarda. Yani Baratheonlar ne kadar işgalciyse Targaryenler de o kadar işgalci :smiley: Ha sen ne diyon değişik diyeceksin, herkes taht için savaşabilir :smiley:

Tabii gönlümden geçen Stannis tahta çıksın :smiley:

@HappyLittleBoozer bu kadar olayın ortasında Stannis,Dany ve Aegon’dan başka kimse Kral Toprakları’nı işgal etmeye uğraşmaz.Hem Targaryenler çıksın demedim ki zaten :smiley:

Benim gönlümden geçen de Starklar’dan biri :smiley:

@“Aang” he özür dilerim ben geçmişleri yüzünden öyle dediğini düşündüm :smiley:

Daha Stark mı kaldı yalan oldu o iş :smiley:

@HappyLittleBoozer Kuzey adına Rickon’dan umutluyum :smiley:

@“Aang” Lord olucak kişi Rickon ama Kuzey Kralı olur mu bilemem. Tabii bunları biz göremeyiz heralde. Rickon Kışyarı Lordu olsa bile adamakıllı yönetmesi için 5-6 yaş büyümesi gerek serinin bitmesine de 2 kitap kaldı yani olmaz öyle :smiley:

@HappyLittleBoozer Rickon Kral olsun büyüyene kadar vekilini de Wyman Manderly yaparız.İşte mutlu bir Kuzey’in formülü.

Joffery olsun bence. Artık yeni, adı duyulmamış kişileri düşünmek lazım.

Daenerys dedim ama aklım da Jon da kaldı.

Her ne kadar Lannisterları sevmesem de Tyrion Lannister tahtı hak eden adamdır. Tamam belki gerçek varis o değil ama Westeros’un en zeki adamı şu anda. Seninleyiz Tyrion Reyiz!

Not: Kitapları okumadım, dizinin gidişatına bakarak yazıyorum.

tahtı bence stannise vermeliler neden derseniz adam hayatı boyunca roberta sadık kaldı ona asla yamuk yapmadı fakat robert ölünce adam mecburen tahtta hak idda etti çünkü joffrey ve diğerleri tahtın gerçek varisleri değildi zelil ve piç sı ıfına giriyordu bunlar renlyin bile hakkı değildi taht stanisin hakkıydı adam bu yüzden tahtta hak idda etti. ben stannisin tahtı gerçekten istediğinide düşünmüyorum ama adam hakkını yedirmeyeek kadar inatçı dolayısı ile kim kral olsun derseniz bu kişi kesinlikle stannis olur. Stannis askeri olarak başarılı bi adam robertin başarıalrının arkasındaki gerçek adamlardan bitanesi adaletli aynı zamanda ve yönnetmesinide biliyor tamam çok soğuk bi adam aama adamın tek eksiğide bu dolayısı ile biri tahı alacaksa bu adam stannis olmalı

be ben serinin sonunda şu kelimeyi görmek isterim

Stannis of the House Baratheon, First of His Name, King of the Andals and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms and Protector of the Realm.

Stannis’in iyi asker olması Dünya’yı kana bulayan savaşçı ülkeler için iyi olabilir. Tyrion Reyiz’in tahta geçmesiyle savaşlar duracak, yeni Westeros yolunda emin adımlar atılacaktır.

Tyrion Reyiz !!11!! :smiley: :smiley:

Ben olucam kral.

Adaletin yerini bulup Stannis’in geçmesini isterdim.

Robert Arryn Olsun İsterdim :smiley: Herkesi Kartal Yuvasına Götürüp Aşağı Atardı :smiley:

Robert Arryn geçsin :smiley: :smiley:

Aegon Blackfyre

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Petry Baelish!!!..

Taht sonuna kadar Stannis’in hakkı.

Daenerys Targaryen. Hakkidir, ve iyi bir kraliçe olur

Arianne Martell. Zeki, güçlü ve savaşçı bir kadın.