Dizi sonunda kim kral olsun isterdiniz?

Bu soruya ilk ben cevap vermiştim hatta anket yapılırsa iyi olur demiştim, velhasıl kemal :slight_smile: cevabım hala değişmedi. Saygılar.

Sonuç ortada diyar gerçek Kralını istiyor!

Arya Stark veya Jon Stark
Her ne kadar Jon’un durumu belli olmasa bile bence o ismi alınca değiştirmeyecektir.

Hoşgelmişsen gardaşım :slight_smile:

Tywin Lannister’ın da dediği gibi iyi kral akıllı olandır.

Seride taht oyunlarının Kasparov’u denilince akla gelen tek kişi var!

Petyr Baelish…

Daenerys ile Robb arasında çok sıkıntıda kalıyorum kesssinlikle Robb olmasını isterdim ama Daenerys ve ejderhaları fikrimi o yöne çekiyor… Üzgünüm Robb.

Ned ölmüş Robb ölmüş, krallığı da tahtı da yerin dibine batsın. :slight_smile: Krallık yönetimine karşı olmakla birlikte illa olacaksa en akılcı, insani yakaşan, ezilenlerin yanında olan Tyrion’u isterim. Son bölümde Gri Solucan efendileri keserken bile arkasını döndü bakamadı cancazım.

Ben demir tahtı batsın diyorum herkesin kendi krallığını kurmasından yanayım :DDd Ama ortada bir Demir Taht olacaksa benim oyum Stannis’e,adaletli ve diyar için iyi bir kral olacağını düşünüyorum adamın hataları ve sevmediğim yanları da var ama genele bakarsa ideal bir kral gibi duruyor.Bir de geçmişinde yaşadıkları,hayatı sanki artık Demir Tahtı hakettiğini düşünüyorum.Zaten ortada meşru bir hakkı da var.Dany de bir aralar adayımdı ama fikirlerini kötü icraatlarla gerçekleştirmeye çalışması benden büyük bir eksi aldı ve söz dinlememesi bu yüzden adayım Çılgın Kel Sıtanis Barantuen :DdD

Tyrion evet zeki baya ama bizim Stark hanesinden zeki olanlar da var oda snowdan sonra Aryadır. Sansayı bilerek katmadım. :slight_smile: Branın iyileştikten sonra geçmesinden yanayım. Ama bizim haneden biri olacaksa ilk adayım Snow dur. :slight_smile:

@Dragon_Sürücüsü Ben bizim Starkların olmasını istemem. O krallık entrikaları yüzünden başlarına gelmeyen kalmadı, gerçekten isteyeceğim son şey. Kuzey’de kendi topraklarında, evlerinde mutlu mesut yaşasınlar o temiz çocuklar.

(Yanlış anlamadıysam tabii) Sansa’ya olan atfın gözümden kaçmadı lakin cevap vermeyeceğim. Diziye bırakıyorum herşeyi, hepiniz idrak edeceksiniz sonunda. Çok rahatım bu konuda. :slight_smile:

Haklı olduğun taraf Starkları tamamiyle koruman her ne kadar dizi de olsa izlediğimiz zaman kendimizi kaptırıyoruz bu bir gerçek … Şöyle birşeyi de atlamamak da fayda var oda Starklar çok acı çekti artık çekmesin tek dileğim Eddard ustadın intikamını alıp en tepege cıkmak ve mutlu mesud yaşasınlar. İkincisi senin dediğin olsada olur ama intikamımızı aldıktan sonra tabiki alamadan hepsi ölürse bizimkilerden o zaman Starklar için adeletli olmaz bu iş … Dizi inşallah ters köşe yapar hepimize :slight_smile:

Bence Robb Stark olsun. O tahta baya yakışır.
( 3. Sezon 8. Bölümdeyim )

Fatih Aegon tarafından Balerion ile gönderildi

Tüm sezonları güzel ve efsane … İyi güzel hoş Bol izlemeler :slight_smile:

@Dragon_Sürücüsü İntikam zaten alınmaya başlandı ve alınmaya devam ediyor. Jaime’de kılıç eli gitti, Boltonlar tarihe karıştı, finalde Freylere olacaklar malum, tahminimce LF’in de gelecek sezon ipi çekilecek, Joffrey gibi Tommen ve Cersei’ye de olacaklar belli. Bunun için krallığı almaya gerek yok. Adalet olgusu dizide karma üzerinden gidiyor zaten.

Krallık entrika ve oyunların döndüğü bir mecra. İhanetler, yalanlar, ölümler cabası. Zaten Robert’in gelişiyle ve KL’e gidişle Starkların çöküşü başlıyor. Almayalım mümkünse, uzak olsun. GRRM yazdıysa bozsun. :slight_smile:

Tyrion lannister olmasını istiyorum.

Haklısın ama bence o krallık mümkünse tek bir şartla olmasın oda

Jon öldü ve sonra ve tekrar canlandırdı kızıl biliyorsun bu yüzden isterdim ki Eddardı da dondursunler diziye bak o zaman krallık falan benim umurumda olmaz.

Bunun olması taktir de kralllık umurumda değil … :slight_smile: İnşallah olur ve Starkcıların hayali bu benim şahsi düşüncem bu yönde …

@Dragon_Sürücüsü Hatırlıyorsan Ned’in kafası kesilmişti. Arya Beric’le karşılaştığında Ned’i de geri getirebilmesini istiyor ancak kafası kesilenler geri getirilemiyor. Ned’in veya Robb’un geri getirilme seçeneği yok.

Krallık hırsının ne kadar içi boş ve kötü sonuçları olduğunu görüyoruz seride. Starkların o kadar süre verdikleri varolma mücadelesinden sonra Krallık iddiası ya da hırsı olursa bırakırım seriyi. Tek diyeceğim bu.

One true King Stannis.

İlla biri kral olacaksa Jon’un olmasını isterim.
Ama ankette Stannis’i işaretlemişim, hayret… :smiley:

Hayattan birşey istedikten sonra ben (temsili değil)

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi