Dizide en "kurnaz" bulduğunuz karakterler?

bence robert bratheon çünkü ned gibi bir adama güvenmesi öldükten sonra onu yönetmesi için göstermesi baristan selmyi affedip kral muhafızları komutanı yapması,lanisterlare güvenmiyor ama jaimeyi yanında tutması ve koca hanedanda sadece starklara güvenmesi bu bile yeter…düz mantık çalışan ama çok zeki biri …tyrion ikinciye koyarım.ama varys ve petry demem bu adamlar ellerindeki güçle zekice davranıyorlar…zaten içkide iki üstad var robert ve tyrion en zekisi de buı ikisi bana göre:))

Serçe parmak.

Tabii ki Petr Bealish ondan sonra Varys gelir.

Petyr Baelish’den başka reis mi var.Adamı durdurabilene aşk olsun.Oyunu çok güzel oynuyor.

Petyr Baelish tabii ki

Starklar hariç herkes kurnaz :))

Varys kesinlikle

Robert’ın kurnazlıkla yakından uzaktan alakası bile yok. :D:d

Bealish Varys Tyroin bu 3 ü ünvanı kimseye vermez

Petyr Baelish’le kimse boy ölçüşemez.

Baelish’i geçmeleri için kırk fırın ekmek yemeleri lazım. :S

Baelish’e 3. kitapta yaptıklarından sonra en kurnaz diyebilirim ama Varys çok düşündürüyor beni…Şimdilik Baelish sanırım.

Varys sessiz, sakin, sinsi, hadım, dost canlısı, ve asla kişilği hakkında açık vermeyen biri

Petr Baelish

Fakat bu adam bir piyon tarafından öldülecek bence

Ben Varys diyorum tamam Baelish de çok kurnaz ama Varys’ın eline su dökemez bence :slight_smile:

Varys’ın geçmişi sırlarla dolu,uzun süren bir plana sahip ve daha büyük bir amaç için çalışıyor.

Kısa ve öz “Varys” :slight_smile:

Baelish ile Varys arasında gittim geldim ama Varys’in bildiklerini de Baelish biliyor gibime geldiğinden ondan da bi adım önde görüyorum.

Serçeparmak kesinlikle.Ondan sonra da Örümcek gelir herhalde.

Serçeparmak diyorum. Üçüncü kitabın sonunda bunu daha iyi anlamış bulunmaktayım.