Dizinin Bölümlerine Karşılık Gelen Sayfalar

Ben hem Taht Oyunları’nı okudum hemde dizinin 1.sezonunu izledim. Böyle yapmak isteyen olursa dizinin bölümlerinin kitapta sayfa olarak karşılığını yazdım. Önce o sayfaları okuyup sonra o bölümü izlemek de güzel oluyor, kaçırdığınız olayları telafi ediyorsunuz ve hikaye aklınıza daha iyi oturuyor. :wink:

1. Sezon 1. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 1 - 120

2. Sezon 2. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 120 - 176

3. Sezon 3. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 176 - 264

4. Sezon 4. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 264 - 309

5. Sezon 5. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 309 - 415

6. Sezon 6. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 415 - 523

7. Sezon 7. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 523 - 552

8. Sezon 8. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 552 - 650

9. Sezon 9. Bölüm = Taht Oyunları Sayfa 650 - 752

10. Sezon 10. Bölüm =Taht Oyunları Sayfa752 - 832

11. sezon için pek mümkün değil. Kitaptan sapmalar var çünkü. Ama 1. sezon yukarıdaki gibi.

Eyv. bende Taht oyunlarını yeni yeni okumaya başladım dediğin gibi hikaye akılda daha iyi kalıyor ve daha iyi şekilleniyor …

Büyüksün.

Çok teşekkürler.Bende sürekli bölümlerin hangi sayfaya geldiğini tahmin etmeye çalışıyordum iyi oldu bu paylaşım :slight_smile:

2 yıldır diziyi takip ediyorum hatta her hafta pazartesini bekliyorum neredeyse pazartesi sendromunu yitirdim, kitaplarına da başlamak istiyorum ilk kitabı hangisi hala anlayabilmiş değilim

1.Kitap: Taht Oyunları
2.Kitap: Kralların Çarpışması(2 Kısım)
3.Kitap: Kılıçların Fırtınası(2 Kısım)
4.Kitap: Kargaların Ziyafeti(2 Kısım)
5.Kitap: Ejderhalarla Dans(2Kıdım){Çıkmak Üzere}

çok teşekkür ederiim

Teşekkürler. 4. sezon çok karışık olacak asıl kitapta bulma açısından. Yane öyle tahmin ediyorum

Zaten birinci sezondan sonra karışıyor. En iyisi birincisinde kitap dizi karışık gidip, diğerlerinde kitabı bitirdikten sonra diziyi izlemek bence.

Diğer sezonlar için bu yapılamaz sahiden.