Doğum günüm

Arkadaşlar bugün benim doğum günüm. Bu başlığı da doğum günümü kutlamanız için açtım. Belki ciddi bir biçimde tartıştığınız başlıkları trolledim, belki şahsınıza saldırıda bulundum, belki size siber zorbalık yaptım, belki de yeni kitap elimde para yollarsanız size de yollarım diyerek dolandırıcılık yapmaya çalıştım. Kabul ediyorum ben bu forumun en sersery insanıyım. Ama neticede insanım… Hep birlikte beni bağrınıza basmanızı ve beni sevmenizi istiyorum. Evet talebim budur. Sevilmek…

Bülent Serttaş kendisinin tenis maçı izlemesini yadırgayan ve kendisini tenis maçı izlemeye layık görmeyen tayfaya, “Doğum günümdü…” diyerek cevap vermişti hatırlarsanız. Evet Bülent Serttaş, ‘Aşk Bodrum’da Yaşanıyor Güzelim’ isimli über itici şarkıyı piyasaya sürerek hepimizi ifrit etmiş olabilirdi. Ama neticede o da bir insandı ve o gün onun doğum günüydü…
Bülent Serttaş ve benim aramdaki muhteşem benzerliği görmemek mümkün değil. Umarım kendimi yeterince ifade edebilmişimdir. 15. yaş günümde beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Kutlamayıp görmezden gelenler ise inşallah banlanır. İyi forumlar.

Ben forumda yeni olduğumdan seni tanımıyorum.Ama yinede Doğum Günün Kutlu Olsun Troll İnsan.

Nice senelere troll arkadaş. Daha az troll yap bundan Sonra :joy:

Doğum günün kutlu olsun savurgan kardeşim :smiley:

Troll yapma isteğinizi LOTR’daki tek yüzüğe benzetiyorum.
Frodo hariç hepsi o yüzüğü istiyordu ve bunu o yüzüğün kendilerini öldüreceklerini bilmelerine rağmen.
Çünkü yüzükteki gücün ihtişamına kapılmışlardı.
Trollün sizi banlatacağını biliyorsunuz ama trollün ihtişamına kapılıyorsunuz :smiley: :smiley:

Teşekkür ederim Sayın Yeni Üye @StarWolf

Teşekkür ederim @YeniAy_Ottoman <3 Troll sigara gibidir bırakmak istersin ancak bırakamazsın. Azalarak biteceğim günü bekleyin.

Teşekkür ederim @JaqenHgar kardeşm. Zirve üye oluşumu kıskandığın zamanları hatırla. Zirveye çıkmak kolay olmadı, bunu ihtişamlı bir troll oluşuma borçluyum. İnş beraber banlanırız da suratının ortasında yazan çevirmen yazısını daha fazla görmek zorunda kalmayız <333

Sigara da azaltılarak bırakılmaz, bağımlıların kendine söylediği yalan o. Bir anda kökten bırakacaksın. :stuck_out_tongue_winking_eye:

“One does not simply walk into forum.gameofthronestr.com
@svurgun DGKO hocam.

Doğum gününüz kutlu olsun Simay Hanım. Hayırlı forumlar, esenlikle Allah’a emanet.

Teşekkür ederim Rahime Hanım. @rahboy

İnanılmaz bir mizah anlayışınız var, hayran kaldım. Hatta bana eski bir dostum olan @ummugulsum’u hatırlattınız. @YeniAy_Ottoman

Thnx arslan parçası @Ar-Phazon

Doğumgünü saçmasapan bir şey neden bir insan dünyaya tamamen şans eseri geldiği günü kutlar ki?

Doğum günün kutlu olsun Kraliçem! Seviyorum seni :kissing_heart:

Doğum gününüz kutlu olsun @svurgun bey

ismim Abdurrahman. Lütfen cinsiyetçi şakalarda bulunmayalım

İsmim yazarken “i” harfi büyük olmalıydı.Başkasını uyarmadan önce lütfen yazım kurallarına dikkat edelim, etmeyenleri uyaralım.

Forumda üye olduğundan beri trollükden başka bir şey yapmayan bi tanıdığımın tanıdığı var. Hala banlanmadı hatta onun dışında her kes banlandı ama o banlandı. Banlananlar affedildi sonra tekrar banlandı ama o yine banlanmadı. Lakabı saydama çıktı banlanmadığı, banlanamadığı için hor görüldü, eziklendi ama yine olmadı. @Gotsuz_Adam arkadaşımı çok severdi. Gotsuz banlandı o yine banlanmadı.

Benim gibi birinin doğum tarihi şans eseri falan olamaz, size itiraz ediyorum. Koç yükselenli Kova burcuyum. Ayrıca ay burcum da Aslan. Bu kombinasyona her yerde rastlayamazsınız. Her neyse konu hakkındaki düşüncelerinizi bilsem bu konuyu açmazdım. Görüşleriniz benim için çok önemli, şu an ağlıyorum baya hüngür şakır. @Symmachus

Çok teşekkür ederim @Starkgaryen. Ben de seni çok seviyorum :revolving_hearts::crown:

Özür dilerim, eski dostum @ummugulsum hanım’ın adını görünce heyecanlandım. Kız sandım sizi. Çiçek sandım. Çiçek babamdır özür dilerim. @rahboy

Nedense Ümmügülsümü Görünce benimde gülesim geliyor.Hatta sınıfta esprisini bile yapmıştım ümmügülsüm diyince otomatik öpüyorsun diye

Ümmügülsüm hanım hakkında düzgün konuşunuz lütfen anısı hala yaralıyor bizi.

Gerçekten Çok Üzgünüm Ümmü Gülsüm’ün Kalbimizde derin bir yara açtığının farkında değildim.

Önemli değil kendisi mazimizin önemli bir acısıdır seveni arkasından ağlayanı çoktur keşke geri dönse.