Doğum günüm

Başınız sağ olsun Ümmügülsüm bacım burda olsaydı sizinle gurur duyardı Kemdisi gitti ama hala ismi yaşıyor.:cry:

Kral bu önemli haberi malesef yeni görüyorum. Doğum günün kutlu olsun <3

Silebilirsin o zaman.

““Kıymetli öneriniz”” için teşekkür ederim. Silmeyi düşünmüyorum, teşekkürler kib.

Doğum günün kutlu olsun, seni tanımıyorum ama guzel bir kiza benziyorsun. Bihterin annesi gibisin resmen

İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız, iyi ki bizlerlesiniz. İyi yaşlar.

Nicolò Mellimizin de doğum günü 26 Ocak idi. Kutlamayan varsa Gergin Ataman gibi olsun.

Cinsiyetim erkek ama güzel olduğum doğrudur. Erkek güzeli derler bana zaten. Teşekkür ediyorum. @leeadama

Teşekkür ederim aro. @llort

belki erkek seviyoruz. Sen nesin homofobik mi?

Şerif Faysal Yıldırım’ın onursuz insanlarla alakalı bir lafi vardı ama ban yerim diye yazamıyorum. Tüm düşüncelerimi değiştirdi o söz. Bunun adı homofobiklikse evet homofobiğim! :@@@@ isterseniz tartışmaya dm’den devam edelim <3 @leeadama

Burası hafiften izdivaç programına döndü. Birazdan paravan açılacak galiba @svurgun @leeadama

Eger varsa DM’de bir de kahvenizi içerim

Beyler sohbetinizi balla yarıyorum ama bu özel mesaj nasıl yollanıyor yardım eder sinizmi ?

sağ üstte avatarınıza tıklayın çıkan sekmedeki mektup işaretine tıklayıp gönderebilirsiniz.

eyvallah kardeşim

nice yaşlara dostum, nice 15lere

Bu konuda kavga olmamış ./
Nice senelere küçük oğlan.
Ergenliğe girdin şükür