Ejderha Prensi ve Kış Gülü Teorisi

Dizi için olmaz da kitabın nası gittiğini tam bilmiyorum ama melisandrenin onu sakladığını biliyorum kitapta olabilir

Mantiksiz geldi kusura bakma kardes

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel ve iyi bağdaştırılmış bir teori ama Mance ve Rhaegarın aynı kişi olduğuna ihtimal vermiyorum. İnsanların benzemesi oldukça normal bir şey, Mance da pekala oldukça yetenekli ve kendi çabasıyla yükselmiş sıradan bir insan olabilir

Teori güzel de bence Rhaegar öldü zaten ölmese de Stannis Mance’i esir aldığında tanırdı. Mevzu anlaşılırdı.

Ben de olduğu görüşünde değilim ama bu evrende, insanlar olduklarından farklı görüntülere bürünebiliyorlar; bakınız yüssüzler ve mel :smiley:

Rheager Targaryen öldü. Yakıldı. Mance ise gece nöbetçilerinden bir kaçaktır. Haliyle Ejderha Şövalyesi kaçak olacak öyle mi ??? Jon Snowu karşısında gördü. Oğlu nu bilmeyecek öyle mi? Mance değil Rheager Targaryen Mance Freylerin nehiri bile olamaz.

Mantıklı yerlerin olması teoriyi olabilir ama bu teoriyi olabilir kılmaz. Bence pek elle tutulur tarafı yok.

Abi Mance denen adamın geçmişi var, ciddi bir mazisi var, karakter gelişimi var. Neden bu karakter hakkında bir anda aslında o değil densin ve çöpe atılsın? Yahu surla olan anıları, büyümesini ve benzeri şeyleri nasıl açıklayacağız? Şöyle mi Yani?

Gerçek Mance Rayder sadık bir gece gözcüsüydü. Kahramandı ancak bir akın sorasında öldü.

Ondan sonra yerine getirilen Rheagar Kohen, Targeryan lordu. Bir hain ve yabanilerin lideri oldu. Ayrıca hep şarkı söylüyor. Bu kadar şarkı söyleyecek ne vardı?