Eklemek istediğiniz POV’lar

Kitapların kalanına eklemek istediğiniz 5 POV ne olurdu? Size POV ekleme şansı verilseydi filan. Ben başlıyayım;
-Varys
-Petyr Bealish
-Doran Martell
-Euron Greyjoy
-Leydi Stoneheart
(Willas’ı da isterdim ama sıkıcı olurdu, ayrıca Rickon’u da Davos’un gözünden göreceğimiz için gerek yok onun POV’una)

Kesinlikle Sandor Clegane 4 bir yanına küfür savurarak hepimizi güldüren Sandor.

Varys petry euron’un filan aklından geçeni görseydik güzel olmazdı hiç merak uyandırmaz şok olmazdık Ama sandor güzel :smiley:

Gendry, o Robin Hood kılıklıların olduğu cephe biraz daha etkin olsa ve birilerinin bakış açısıyla okusak güzel olurdu ve en iyisi de Gendry bunun için.

Stannis (Bu adamin iç dünyasini çok merak ediyorum. Bu saatten sonra Stannis POV’u beklemiyorum ama belki, hani ölecekse, bir Epilogue POV’u olabilir. Tipki Kevan’in veya Merret Frey’in öldükleri Epilogue POV’lar gibi).

Willas veya Garlan Tyrell (Seçme sansi benim olsa, Garlan derim, onu daha çok merak ediyorum nedense. Belki görürüz, kim bilir?).

Benjen Stark (Mümkün degil, hemde su noktada. Ama çok isterdim çünkü Benjen bana çok gizemli, melankolik geliyor ve bunun altinda yatan sebebi bilmek, ya da en azinda buna dair bir ipucu almak isterdim. Kendisi SogukEl ise, bu haliyle de bir POV isterdim, bence güzel bir Prologue Pov’u olur hatta).

Roose Bolton (Bu sayede Kuzey’de ne olup bittigi hakkinda daha fazla bilgi sahibi oluruz).

Bu kadar, 5 kisi çikaramadim.
Varys ve Petyr, hatta Doran Martell POV’u istemem, @StarWolf hakli, hiç merak uyandirici olmaz. Bu adamlarin POV’larinda bile amaçlarini ögrenemeyiz, bir anlami olmaz.

Yazar, o değil demiş ama okumaya devam edin de demiş, wight olarak mı görürüz, diye düşünmeden edemiyorum.

Varys ve LF’nin POV’larını okusak zaten ya oyunlarını açık etmeyeceklerinden ya da açık edeceklerinden dolayı heyecanlı olmaz. :smiley:

Öldü ama Robb’un POV’unu okumak isterdim bir tane de olsa, hiç onun bakış açısından görmedik.

Taşkalp görülebilir, Cat pov vardı zaten, yeni karakter pov sayılmaz o.

Euron güzel olabilir. Elbet Doran da, ne planları var bilelim.

Aslında şimdi düşününce o kadar da merak ettiğim yokmuş. :smiley:

Daha çok ölülerden ilgimi çeken olmuş; Robb. Hepsi arasından birini seç deseler onu derdim.

ben vadi menzil nehirova fırtına toprakları hepsinin bir karakter ile kendini anlatmasını isterdim
en çok Willas Tyrell ve Lady Stoneheart ı isterdim ama

Pov gerektirecek bir olayda yok ki; duvarı melin gözünden, kuzeydeki savaşı theon veya ashanın gözünden’ nehirovada jamie ve brienne, kral toprakları cersi, menzildeki olayları aerion, meeren baristan ve victarion
Bence pova gerek yok Ama tek istediğim pov breyden nehir. O adam çok ilginç veya wwlerden biri adamları artık görelim ya

Mel Jon un peşine takılacaktır ve jon u artık daha az duvarda göreceğiz bence
diğerlerinde haklısın ama benim kastım daha çok merak ettiğim karakter olaraktı

Aslında jonun wargladığı Hayaletin jonun bedenini kurtarmasını anlatan prolog görmek isterdim. (tabi sonunda hayalet ölmüyecek)

ben hayaletin ölme ihtimalini hiçte azımsamıyorum :frowning:

Niye ölsün ki? Onun içinde ise çıkmak için ölmesi gerekmez sonuçta.

boz rüzgar niye öldü o sebepten, korkacaklar ondan sahibi ile ölsün yakılsın diye öldürmek istecekler kesin ölür demiyorum ama yüksek ihtimal veriyorum

Boz Rüzgar kapana kısılı idi, o şekilde öldürüldü. Sur’da fena şeyler olacak, sanmam ki Hayalet’e zarar vermek istesinler veya verebilsinler. Zaten Hayalet, Jon orada ise- bedenine dönmeden- ölürse, Jon da ölür. Aynı Robb gibi.

ben son anda çıkacağını düşünüyorum hayaletten ama göreceğiz

Kara kale belkide birbirine girecek yabanillar jonla güneye inmeye evet demişti belkide sinirlenip tüm asileri öldürecekler

Tazı; ölmediğine neredeyse emin olduğumun adamın iç dünyasını çok merak ediyorum.

Margaery; hiçte saf biri olduğuna inanmadığım için düşüncelerini, planlarını merak ediyorum.

Lady Stoneheart; sırf şu freylere olan nefretini ve intikam arzusunu görmek istediğimden, ve belki şu ölüp geri gelme olaylarına dair ipucu olabileceğinden güzel bir pov olurdu.