Emilia Clarke

İlk sezon iyi gibi görünmesinin sebebi rolünün basit ve düz olmasıydı, Daenerys dünyayı yeni yeni çözümleyen ve kocasının yeni dünyasına uyum sağlamaya çalışan masum ve saf bir kızdı ve o da bunu kotardı. Ama bir oyuncun iyi olarak değerlendirebilmesi için en az iki farklı performansına bakılması gerektiği çok doğru bir söylem.

Mesela bir Alfie Allen’a bir de Emilia Clark’a bakarsanız aradaki farkı çok iyi anlayacaksınız. Kim ilk sezonki o ukala, kibirli, kendini beğendirme arzusu ile dolup taşan Theon ile şu anki Theon’un aynı oyuncu olduğuna inanabilir?
Öte yandan Daenerys ne zaman dominant ve acımasız bir karakter haline geldi, işte o zaman aktris de dibe çakıldı.

Got’tan sonra pek bir kariyeri olmayacağını düşündüğüm ve şu anda da karakterinin popülaritesinden ekmek yiyen biri. Birkaç tane orta bütçeli süperhero filminde oynar, sonra da Holywood’dan silinir büyük ihtimal.

Çoçukluk filmim ,idolüm, efsane TERMİNATOR serisinin son filmi GENESYS izledim.Dünyada bayan oyuncu kalmamış gibi SARAH CONNOR rolünde çok kötü bir oyunculuk performansı sergiledi.Sanki gelecekten SARAH CONNOR ı nasıl berbat oynarım diye gönderildi sandım.Oynadığı terminatör filmi ilk review’larda 17/100 alabilmiş sadece. Herkes oyuncu olacak diye bir şey yok. TERMİNATOR GENESYS güzeldi o ayrı bir konu izlemenizi tavsiye ederim.Arnold yeter. Serinin gerçek 3.filmi

Şöhret değiştirdi Emilia’yı bence.
İlk sezonda böyle miydi rolü için her şeyi yapıyordu.
Şimdiyse yok o sahne olmaz, bu şekilde gözükmem ve buna benzer tavırları yüzünden büyük ihtimal, sadece donuk yüz ifadesini izlemek zorunda kalıyoruz.
Ayrıca çabalamıyor, gerek de duymuyor ne de olsa zaten çoğu kişinin favorisi ve bayağı popüler durumda.

Emilia’nın gercek hayattaki hali, dizideki halinden kat be kat daha güzel cidden.

Emilia clarke kit harrington ile çıkıyodu en son noldu onlara ya [emoji1][emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kişisel olarak pek iyi oyuncu olduğunu düşünmüyorum ama rolünün hakkını veriyor mu dersek evet hakkıyla oynuyor ama kadın oyuncu olarak dizide bana göre en iyi oynayan oyuncu Cercei rolündeki kadın. Yinede Emilia Clarke çok seksi bir kadın :D.

kadın en azında tanrı vergisi güzellikle kotarıyor rolünü bence ama başka bir özelliğide yok.sıradan da bir tipi var dizinin populeritesi için pek iyi olmadı. :[

Çok itici yapmacık bir kadın.Yetenek yok.6.sezon 9.bölüm -Benin hükmüm yeni başlıyor. derken yüzünde zerre mimik çoşku yok.

Kötü oyuncu > Güzel kadın

Yani oyunculuğu berbat olduğu için benim gözümde güzelliğinin pek anlamı kalmıyor. Sahnelerini atlıyorum genelde. Lena Headey ders versin biraz. Lyanna Mormont’un yanında takılsın belki kapar birşeyler.

Ağzı diyorum. Bir de ingiliz aksanı efsane ya seviyorum.

1.57 boyu olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdığım, saçlarının dizideki haline göre çok daha iyi olduğu ve dünyada gülmenin bu kadar çok yakıştığı nadir insanlardan olan kadın :slight_smile:

Kötü oyuncudur. Seride antikaptik bulduğum Daenerys karakterini canlandırdığı için de olabilir hakkını yemek istemiyorum. Ancak iddiaların aksine güzel kadın da değildir.

Sevilebilecek Dany karakterini antipatik yapacak derecede kötü bir oyuncudur :smiley:

oyunculuğunu gömülecek kadar kötü bulmadığım kusura bakmayın biraz kaba olacak ama taş gibi hatun diyebileceğimiz güzel oyuncu.

Kötü oyuncu mu? :DDDd:Dd

E tabi haklısınız siz de türk televizyonlarından göre göre iyi oyunculuk ne demek unuttunuz :smiley:

He bu arada siz burada ne kadar ağlarsanız ağlayın o GoT serisinde Daenerys Snow :FDS rolünü oynamış biri.

Bu yazacağım buradan başka bir yere uymazdı; zaa

Diğer oyuncuların yanında kötü oyuncu olduğu çok açık bir şekilde görülüyor, diğeri de Kit Harington.

Lütfen; şu dizide Charles Dance, Peter Dinklage, Stephen Dillane, Sean Bean, Alfie Allen, Michelle Fairley ve daha sayamadığımız kadar muazzam oyunculuklara tanık olmuşken Emila Clarke’ın oyunculuğunu kötü bulmakta haksız mıyız? Game of Thrones castının büyük çoğunluğu iyi oyunculardan oluşmakta ancak Emila Clarke bu listenin dışında. Benden önce de söylendiği gibi; sevilebilecek Dany karakterini izleyicilerin bu kadar sevmemesinde oyuncu Emila Clarke’ın büyük rolü vardır.

Çok kötü bir oyuncu ve pek güzel bir kadın değildir.1.sezonda olağanüstü güzeldi.Sonrasında yaş ilerledikçe acayip çirkinleşip itici oldu.