Emilia Clarke

Allah askina Tamzin mi daha iyi oyuncu Emilia mi? Karsilastirmak bile Tamzin’e hakaret oldu bence

Karşılaştırma yapabilecek kadar izlemedim Tamzin’i ama şu yukarıda eklediğin sahnedeki performansını beğenmedim, çok abartılı, tiyatro sahnesinde duruyormuş gibi oynamış.
Ayrıca dediğim gibi konu sadece ve sadece oyunculuk değil. Görünüş olarak Tamzin’den daha iyi bir Daenerys olmazdı. Dürüst olalım, Emilia Tamzin’den çok daha güzel. Zevkler renkler, bakış açısıyla alakası falan da yok, bu bir gerçek, kabak gibi ortada.

Tiyatro sahnesindeymis gibi oynamak nasil olur? Tiyatro sahnesinde oyunculuk yapilmaz mi zaten? Sahnede bircok insanin onunde idam edilen 16 yasinda bir kiz var. O korkuyu o cesur olma cabasini cok guzel yansitmis bence. 16 yasindaki bir kiz da tahminen tiyatro sahnesinde gibi hareket ederdi.

Emilia Clarke’ın son sezonlardaki makyaji da bana cok donuk geliyor. Pek begenmiyorum kendisini

Tiyatro sahnesinde oynamak gibi demek, abartili, daha dramatik oynamak anlamina geliyor. Sahnede anlatilan durumla ilgisi yok, bu tamamen oyuncunun oynama sekli ile alakali. Bana o sekilde yansidi. Her neyse.

Ona yapilan makyaj üzerinden de mi elestiriyorsun Emilia’yi simdi? :grin:

Viserionun öldüğü bölümde kötü iş çıkarttığını düşünüyorum. Jonla olan sevişme sahnesinde o kadar beklenen ve merak edilen bir sahne oyunculuklar sayesinde hiç etkilemedi. Tabi Kit Harington içinde aynı şeyi düşünüyorum bu konuda.