En Gıcık Olduğunuz Karakter

Sansa Sansa Sansa

joffrey ve ramsay boltan acık ara tek nefeste oracıkta eşit parçalara bölerim yeminlen

Gıcıklık konusunda Sansa :smiley:

Catelyn Tully tabiki. Hiçbir şekilde sempati duyamadığım nadir karakterlerden biri

Walder Frey tabi ki. Joffrey’i bile geçti bendeki nefreti konusunda. İkisinin sadece ölmesin işkence çekerek can versinler. Pişman ola ola, yalvara yalvara ölsünler! Gerçi… Neyse.

Hayatımda saf nefret duyduğum tek karakter Catelyn. Ne ara böyle oldu onu da bilmiyorum ama izlediğim/okuduğum bir şeyde onun kadar nefret ettiğim başkası olmadı o derece.

Lysa, Dany

Kitabı okudukça olayları daha iyi kavrıyoruz. Bu yüzden Catelyn ve Roose Bolton.
Frey’ler haklı olabilir. Sonuçta ortada verilen ve tutulması gereken bir söz vardı…

Lysa…
Kadın ortalığı birbirine kattı.

Sansa ve Catelyn arasında kararsızım, ikisi de birbirinden salak. Starkları sevenler bu ikisini nasıl seviyo hiç anlamıyorum… Ama Sansa ergenlikten kazanıyo, Catelyn daha salak, evet.

Where is the Sansa? Where is the Stark’s Children? :smiley:

Joffrey!

Robb Stark olaydı iyiydi.

açık ara Daenerys.

Tecavüz ve işkence uygulayan tüm karekterler.

lysa tully o emzirme sahneleri ıykkk

Daenerys seçeneği niye yok? Çok kişi yazmış. Benim listemede zirveden yerleşiyor kendisi onu deli kral ve Rheager takip ediyor.

madem millet daenerys den bu kadar nefret ediyor bende daenerys i sevdiğimi belirtmek ihtiyacı duydum.en nefret ettiğim walder frey

Cersei & Daenerys…

Victarion Greyjoy
Victarion Greyjoy

Catelyn. Rw dışında povları sıkıcıydı. Ha bide Robb Stark. Bende bi Stark antiliği var neden çözemdim. Bi tek Arya’yı seviyorum…