En İyi Kılıçların İsimleri Olur Derler , Sizinki ne Olurdu?

‘-Lots of people name their swords
+Lots of cunts’

İlla bir isim olacaksa ‘Last Word’.

Tek el kılıcı, ismi '‘Silence’'
Boşta kalan el için kücük bir hancer, ismi ‘‘Scream’’

En iyi kılıçları bilmem de MG-3 kullanırdım askerde , adını “kara oğlan” koymuştum, askerliğini yapanlar bilirler; taşıdığınız alet edevat ağırlaştıkça, aslında sizin ona değilde onun size sahip olduğunu… Ağır kılıç sahiplerine gelsin.

“Ejderha’nın Orospusu”

Muhtemelen hanedanımın adını(soyadımı) koyardım çünkü kılıç yüzyıllar boyunca hikayelerde anlatılacak ve herkes hanedanımın duymuş olur.

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimki HATTORİ HANZO olurdu :smiley:

Bilmeyen arkadaşlar için Quentin Tarantino nın Kill Bill filmindeki efsanevi kılıç pardon katana

Şimdi aklıma geldi de
GoT evrenindesiniz ve biri size kılıcınızın ismini soruyor siz de Hattori Hanzo diyorsunuz ne düşünürdü acaba

Sanguine Justificar isimli bir rapier olurdu muhtemelen sert malachite taşından,hançer için Wide whisper kesinlikle kavisli opal taşından olurdu. Yada büyük iki elli kılıç(greatsword) ismide Golden Pact or Traveling justice or Silver Stake

bunu tamamiyle beğeni umuduyla yazdım havalı olmadığını düşüneni anket düellosuna davet ediyorum :stuck_out_tongue:
türkçem burda gene kırıldı :slight_smile:

ilk üçü klas olmuş ama son üçü özellikle yabancının karısıyla tek tanrının lütfü baya kötü :confused:

bu son meşaj üstekiyle birleşmeseydi iyiydi.

Benim Kılıcımın ismi ‘’ Blackfyre ‘’ olurdu

Çift kılıç kullanırdım. Beauty&Beast

Adı Nezaket olan çok ince işlemeli, keskin, tam bir sanat eseri hançerim olsun isterim.

Işıkgetiren olurdu uzuncabir kılıç

İngilizce yazınca daha havalı oluyor sanırım :smiley:

Kılıcımın ismi Thirst olurdu. Veya Mercy. Please de güzelmiş. Böyle sadistik birşey olmalı :smiley:

Adalet getiren koyardım

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lightsaber imparator gibi iki tane kızılından

Hiç düşünmedim. Çok emin olmamakla beraber, aklıma ilk gelen isim; Ay Işığı.

Shadow (doğrayıcı)
Andalslayer
Targslayer

‘Kezban tribi’ olurdu. Bence ismi bile savaş alanından kaçmaya yeterli

Kiss of the justice

Adaletin öpücüğü

benim kılıcım olsaydı adını Yoru koyardım ama serideki kılıç olsaydı tabikide Blackfyre

Blackrazor
Holy Avanger
Red thorn
Soul Reaver
Blood Succer
Obsolute Death
Last Thing(gördüğün son şey gibi)