En İyi Kılıçların İsimleri Olur Derler , Sizinki ne Olurdu?

Kesinlikle Seda Sayan olurdu

Sansa koyardım büyük ihtimal

Seride en sevdiğim valyrian kılıçlar Lannisterların Şanlı Kükreyişi ve Drumm hanesinin Kızıl Yağmur’u.
Joffrey kılıcına Kalp Yiyen yerine Dul Feryadı koysaydı daha hoş olur. Ben olsam kılıcımın adını Dul Feryadı koyardım.

Kızıl Yağmur’un eskiden Reyne Hanesine ait olduğu teorisine itibar etmek gerek.

fuck the king XD olur

Seride tartışmasız en iyi kılıç ismi Dul Feryadı. Joffrey keşke sadece kılıçlara isim koysaydı.

Benim kılıcımın adı Sessiz Fırtına olurdu.

Boğaz kesen falan :smiley:

Benim ki Sirius olur.En parlak yıldız olur kendileri hem de en sevdiğim karakterdir.

Aklımda 3 tane isim var Timuçin Abinin Öfkesi, Hayırsız ve Soğuk Gece

kılıcımın ismi ne mi olurdu?

bunu tahmin etmek zor değil yav

“daenerys snow”

Joar Mormont ? Hmm. Jeor ve Jorah birlikteliğine koyulan bi isim herhalde. Jonerys gibi.

Milf Hunter

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk

Game of Thrones evreninde olduğumuzu varsayarsak bir Stark olarak kabzasında ulukurt olan bir kılıcım olurdu, adı da Esved(Siyah) olurdu.

Sonuna ‘’-getiren’’ ekini koyunca bir çok kılıç ismi çok güzel duruyor. Örneğin: Fırtınagetiren, Kışgetiren, Işıkgetiren vb. Onun dışında bir kılıcım olsa adını ‘‘Kalkankıran’’ koyardım.

[quote=“Dolorous_Edd, post:51, topic:6381”]
Permatik
[/quote]Auahauahauaha iyi mizah

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk

Adını Feriha Koydum da olabilir

Kesinlikle Last word olurdu . Öldürmeden önce son sözü söylemek baabında :smiley:

İngilizce olsa çok farklı şeyler bulabilirim ama ben adımdan da yardım alıyorum hatta çocuğuma belki koyacağım isim bile bu olabilir. ‘’ Zülfikar’’ evet. Zaten kendisi bir kılıç ismidir, Hz.Ali’nin kılıcının ismidir ve benim adımda Ali. Oğlum olursa kılıcım niyetinde böyle bir güzel lütuf düşünürüm belki :slight_smile:

Rotring.

Kalem-kilic filan ya hani. Anladin?

Benimkide Hatred(Kin) olurdu bence dizidede birinin olsa kötü olmazdı sırıtmazdı yani sadece dizi değil kitapdada öyle :smiley: