En İyi Savaşçı Kim?

Victarion konusunda pek emin değilim kalkan adalarındaki adam neredeyse onu öldürüyordu ve hatta moqoro olmasa ölecekti şövalyede pek tanınmış biri bile değil
Ben garlan tyrell olduğunu düşünüyorum

Burda adı geçen bütün karakterlerin hepsi neredeyse westeroslu hiç bildiğiniz essoslu sorhotyoslu var mı?

Esoslular pek de zırha karşı dövüşmeyi bilmiyorlar. baristan çukur dövüşçüsü ondan iyi olmasına rağmen adamı öldürdü ( zırhına birsürü darbe almıştı )
Sothoros, orada insan yaşıyor mu onu bilmiyoruz
Yanı ister istemez westeroslular avantajli

Benim bildiğim sorhotyosto vahşi kare kafalı kara kızanlar yaşıyordu

Birde savaşçıyı sadece insan olarak düşünmeyelim essosun doğu taraflarında değişik değişik yaratıklar vardı sanırım(at herifler , kansız adamlar vb)

Ama bunlardan karekter olarak bir kişi tanımıyoruz bizim bildiklerimiz bunlar

İşte keşke asoiafın her tarafını bilsek öyle geniş bir dünya ki bildiklerimiz belki 1/40’dir

Bence asla bilemeyiz martinin seriyi bitirebilmesi için dua ediyoruz. Silmarillon gibi birşey yazması lazım ama daha 6. Kitap bile çıkmadı ve bundan sonra bir kitap daha var

Buz ve Ateşin Dünyası kitabı, senin dediğin şeye benzer bir şey aslında.

Yalnız çoğunlukla westeros anlatılıyor essosla ilgili çok az bilgi var. Bize essos da lazım mesela Altın imparatorluk, şafak imparatorluğu veya essosta yaşayan değişik yaratıklar

Zamanla belki o da olur.

Martin Dunk ve Egg serisinde se 3 kitap yazdı onu da 7ye tamamlayacağım diyor.

Önce seriyi bitirsin, sonra Allah ömür verirse tamamlasın. :slight_smile:

Böbrek sıkıntısı varmış sorun olrusa bendekini ona versinler bu seriyi bitirmesen ölemez

Arthur Dayne’dir. Onu alabilecek biri olduğunu sanmıyorum. Essos’ta ise Khal Drogo derim.

Arthuru Daemon ve aemon Alır (Benim Babam Seninkini döver gibi oldu :slight_smile: )

Victarion hepsini dumanlı eliyle döver :joy::joy::joy::joy::joy:

Hepsini hodor döver herkes katılır bu söylediğime

Hepsini robert strong döver

Artys Arryn Hepsini yener westerosun en büyük artisi

Hayır güçlü belwas valriya kılıcı bile olsa kendini kestirir ama yinede öldürür karşısındakini :rofl::rofl: