En İyi Yerli Dizi

Ankette en iyi olarak gördüğünüz yerli diziye oy verebilirsiniz.

Ben “Ezel” diyorum. Türk dizileri için yeni bir dönem açtığını düşünüyorum.

Doktorlar

zenan xd

Drama:Çemberimde gül oya
Komedi:Avrupa yakası

Leyla İle Mecnun tabiki :slight_smile:

Aynen katılıyorum :cool:

Yedi Numara kadar sıcak ve samimisi yok.
Avrupa Yakası sonracıma. Yabancı Damat’ta güzeldi :smiley:
Hayat Bilgisi’ni de az izlemedik.
Hep nostaljik olmuş listem :frowning:
AĞLAYIN

Ezel ’ i izlerdim…

Kurtlar vadisinin ilk sezonları efsaneydi ama sonra işin içine siyaset sokunca bok ettiler diziyi

Komedi dizilerini dışarda tutmamız lazım zira Avrupa Yakası üzerine bi dizi gelmedi ve geleceğini zannetmiyorum.

Bunun dışında dramı, aksiyonu, kurgusu, kadrosu, kalitesi, müzikleri açısından gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi Ezel’dir.

Şu an piyasadaki en kaliteli dizi de Medcezir gibi duruyor. Bi de Güllerin Savaşı <3<3<3

Ezel diyorum

Çemberimde Gül Oya

Behzat Ç!!

L&M nerede? :S:S:S

Avrupa Yakası,Ezel ve Sıdıka(inanılmaz gülüyordum :D.).Ayrıca yapılmış en garip yerli dizide Kavak Yelleri olabilir nasıl başlayıp ne hallere gelmişti…

güzel tespit :smiley: Bir de o dizinin orjinalini izle. Dawson’s creek. :smiley:

yapım olarak en kaliteli muhteşem yüzyıl ama senaryosu en güzel vadi bence, her ne kadar oyunculuklar çok iyi olmasada sırf senaryo izletiyo, gündemden alıntılar, siyaset vsvs.

Liseliler hatırlamaz (hep bunu demek istemişimdir -) Kınalı Kar vardı. Cabbar Ağa’sıyla, “Nazar’ı bul da gel” Seyit’i ile, örttmeni ile 1. sınıfa giderken televizyona yapışmamı sağlardı. Bir gün saat 8de değil de 10 civarı başlamıştı onu izleyeceğim diye ertesi gün erken kalkamayıp hocadan (o zamanlar öğretmen tabii) bir adet tokat yemiştim. Çocukluk travması işte ne yaparsın… :’)

Benim guilty pleasure’ım amerikan gençlik dizileri(The O.C,Dawson’s Creek,One Tree Hill) olduğundan malesef izledim :DD

uff fenaymış :smiley: