En Nefret Edilesi Karakterler

Serideki sevdiğimiz karakterlerin konusu vardı bende sevmediğimiz hatta nefret ettiğimiz karakterleri nedenleriyle yazacağımız bir başlık açayım dedim :stuck_out_tongue:

Ben seri boyunca en çok Elaida’dan nefret ettim. Kadın dik kafalı, bağnaz, dar görüşlü ve sonradan görme buldumcuk dfhfs bir insanın her fikri mi zarar ziyan olur ya…

Sevanna var bir de… Okurken kitaba dalasım geliyordu aptalca hırsları yüzünden binlerce insan telef oldu.

ve Masema… Ruh hastası yobaz.

Padan Fain yani ne desem bilemiyorum daha ilk kitapta ilk göründüğü an sevememiştim zaten :@

Bir de Elayne var o nefretlik değilde sevmediğim bir karakter listede yer kalmadığı için ekleyemedim :stuck_out_tongue:

Mazrim Taim !!!

Kısa ve net :cool:.

nedenlerini yazarsam olmaz :wink:.

@“heroson” anket ekledim listede o da var :F

bu arada @"Kvothe"ye karakterleri belirlememde yardımcı olduğu için teşekkürler :wink:

edit: padan’a oy vermeyi unuttum :(:frowning:

Masema, Fain, Liandrin ve tabiki TAIM :mad:

Mesema,Fain,Taim= sebeplerini herkes biliyor zaten.

Birde diğer seçeneğim var. Shaidoların çakma klan şefi Couladin. Rand’ın başına bayağı bir dert açtı. Onun yüzünden Aieller birbirleri ile savaştılar.

@“Aviendha”

Masema sayılmaz. Onun cezai ehliyeti yok, adam deli :D.
Elaida do Avriny a’Roihan’ın durumu belli zaten :rolleyes:. Kızıllığının kurbanı :D.
Padan Fain, bak bundan da nefret edilir :D.
Leydi Suroth, kukla zaten o :smiley:
Sevanna… güzel hatun ama :D.
Liandrin, yine bir kukla.
Shaidar Haran listede olmamalıymış. Adam reis yahu, büf… :D.
Terkedilmişler geniş bir kavram. Tek tek ayırmak lazım.

Ama, Mazrim… Boyun posun devrilsin Mazrim büfffff :@

:tongue:.

Şimdi onu diyip bunu da demek hiç olmadı Umut :stuck_out_tongue:
Padan Fain’de karanlık tarafından değiştiriliyor o zaman? O da deli :tongue:

İkisi de deli, hıh :mad:

Ama Mazrim konusunda hep destek, tam destek bro :smiley:

Zaten Mazrim’in babanesi kaşarmış:D

Kendi isteğiyle değiştiriliyor ama haklısın sonuçta deliriyor diyecek bir şey bulamadım büfff :redface: .
:tongue:

istediği kadar deli yada kukla olsunlar sonuçta okurken nefret edip sinir krizi geçirmedik mi geçirdik :stuck_out_tongue: hepsi listedeki yerini hak ediyor bence :rolleyes:

ay ayrıca mazrim’e ayrı başlık açıp oradan kusun nefretinizi pff …s.s

ashdfjf

Mazrim’den sana yar olmaz @Aviendha anla artık bunu!!!1!!

Siz ayrı dünyaların yönlendiricilerisiniz :redface:

Shaidar’a ben hayranlık besliyorum. Adam ya da her neyse terkedilmişleri sıra dayağına çekecek neredeyse:D
Elaida kötü olduğundan değil, doğruyu yaptığını inandığından hatalar yapıyor.
Sevanna’dan daha çok ben Couladin’e sinir oluyorum.

@"Aviendha"
Listedekilerin Haran Reis hariç hepsi nefretlik, bir sorun yok orda. Ama ya mecburiyetten ya da delilikten dolayı yaptığı hareketlerden, olaylardan dolayı nefretlikler. Ama o Mazrim ama o Mazrim var ya…

Alo Fatih o Mazrim gelecek buraya :@ !!!

Anketi manipüle etmeye çalışıyorum ama olmadı galiba. Şu kararsızların (diğer) oyları Mazrim’e dağıtalım yahu, olmuyor böyle, büff.

ahahaha Alo Fatih o Mazrim gelecek buraya koptum yaaa

yalnız biraz daha konuyu kirletirsek Avi küle çevirecek bizi:wink:

Söylemeden geçemiyeceğim sslında seni kandırıyorlar @Aviendha Mazrim iyi bir adam. Bu @Kvothe ve @heroson aralarında anlaştılar beni de alet ettiler pis oyunlarına:p Daha fazla dayanamadım açıklamak istedim:sad:

Masema Dagar : O kadar nefret edilesi değil Perrin ayarı verecektir ona
Elaida do Avriny a’Roihan : Aslında yazık kadına Amrlyn oldu ama herkes başka bi kafada kimse dinlemiyor onu yakında delirmezse iyi.
Padan Fain : Aslında nefret edilebilir.Ama adam yüzüklerin efendisindeki gollum(smeagol)'a çok benziyor o yüzden çok sevimli kalıyor.Tabii ki yaptıkları için nefret edilebilir.
Leydi Suroth : Daha onunla ilgili çok şey okumadım.Şuan çok kötü gibi durmuyor.Mat’in yaptıklarına bakarak yakında değişecek gibi görünüyor.
Sevanna : En basit tabirle salağın önde gideni Couladin olmasaydı hiç kimse dinlemezdi.Mutlaka Dumai kuyularında ölürdü. :smiley: Kadın Aes Sedailere dikleniyor bildiğin süzme, saf, arı salak :smiley:
Liandrin : Falme olaylarından sonra bir yerde okudum ama neresi olduğunu hatırlamıyorum.Acınacak halde :smiley:
Shaidar Haran : Tylin’i öldürdü(kesin mi bilmiyorum ama öyle görünüyor). Mat’le uğraşıyor.Tuon’a bişey yaparsa ona olan nefretim Taim’i geçer.
Mazrim Taim : Şerefsizin önden gideni ilk geldiğinde belliydi ama tam çaktırmıyordu.Lews Therin söylediğinde Rand onu öldürmeliydi bence ilk başta öldürmeliydi.
Terkedilmişler(Seçilmişler) : Onlar belalarını zaten bulmuş :smiley: hem yaranmaya çalışıyorlar hem birbirlerini öldürmeye.Kısaca bunlardan nefret etmek başlı başına zarar :smiley:

Bu arada bu akşam 10.kitabı bitireceğim.Bitirmediğim için bildiğim kadarına göre yorum yaptım olurda ileride değişirse bişeyler yaparız :smiley: ki değişecektir

ve tabii ki oyum Taim’e

anket disindan tercihimi kullanmak istiyorum.
Aes sedailerin topu nefret edilesi bence. O kadar bencil, o kadar kendini begenmis, kendine dogrucu, sinsi, ikiyuzlu, guc delisi, takintili, cok bilmis bir grup insan daha var mi zaman carkinda. Unutmadan, Gawyn ni de eklemek istiyorum bu guruha.

Hmmm… ben kimseye sinir olmuyorum ya açıkcası pek umursamıyordum sndnd

Ama düşüneyim ?

Deniz Halkı kadınları çok çekilmezdi. Nynaeve ve özellikle Merilille’ye yaptıkları kabul edilemez! Kötü değiller ama çok gıcıklar yani baya gıcıklar.

Elaida hep sert bir kadındı ama Fain’den de etkilendi o ve çok inanılmaz miktarda manipüle edildi bazı şeylere :d
Kaderine üzülmüştüm ben aslında yani hak etmiyordu öyle bir sonu ama yerine başkalarını önermesi yüzünden o acıma duygum azaldı biraz. Ama duuur Siuan’a yaptıkları ??? O yüzden bile çok nefret hak ediyor.

Galina’yı hiç hiç hiç sevmiyorum bak. Buldum.

Kara Ajah’ı ve karanlıkdostlarını sevmiyorum genel olarak hepsi iğrenç. Terkedilmişler enteresan en azından :d