En sevdiğiniz 3 hane?

[i]Evet soru gayet basit :).En çok sevdiğimiz 3 haneyi ve nedenlerini söylüyoruz.

1.Baratheon
Kral Robert’in aşkı için yaptıkları beni büyülemişti.Hele “Lyanna’nın yerini 7 krallık bile dolduramadı” dediğinde gözümden yaşlar akıyordu iyi hatırlıyorum :slight_smile: Daha sonra da Stannis ve Renly e de biterim.(cinsel tercihleri umurumda değil)Joffreyin böyle bir hanenin soy adını taşımasından iğreniyorum

2.Targaryen
Aile beni tamamen büyülüyor.Bütün Targaryenler birbirinden uçuk,güzel erkekse karizmatik ve yakışıklı. Mad King olabildiğinden birazcık daha zeki olsaydı eğer,Rhaegar veya Viserys şuanda tahtında oturuyordu.

3.Greyjoy
Evet inanması güç ama Demir Adalıları seviyorum.Nedeni de benim denizde büyümem diyebilirim.Balık tutmak dayımın tek hobisiydi ve 4 yaşımdan beri haftada 3 kez onunla beraber sabah açılıp gece geri dönüyoruz.Ayrıca paraya değer vermemeleri de çok fantastik geliyor bana.Mesela Aeron ve Balon Greyjoyun dizideki kıyafetleri beni çok etkilemişti.Koskoca lord nasıl böyle şeyler giyiyor diye :)[/b][/i]

1.Dothraki
Hane olmasa da her biri savaşçı askerler.Khallarına bağlılıkları özellikle çok güzel.

2.Stark
Kuzey unutmaz.Unutabiliyor fakat Eddard Stark ile sevdim bu haneyi.Sonra kuzeydeki kral Robb iyice sevdirdi.Her biri adam gibi adam.

3.Baratheon
Robert Baratheon adamın hasıdır.Renly’de öyle.Robert’in eskiden yaptıklarını okudukça daha çok seviyorum Baratheonları…

Kesinlikle Robert 7 krallığın en iyi savaşçısıydı belki de.Ama o kadar da kötü kral dı orası ayrı

İyi bir savaşçıdan iyi bir kral olamadığını gördük.Aslında Lyanna yüzünden öyle oldu.Eğer Lyanna ile evlenip isyan etseydi Gayet iyi yönetebilir di krallığı hem şişmanlamazdıda…

Baratheon; gerçek varis onlar.
Stark; onurları çok önemli Robb haricinde.
Dothraki; savaşmayı severim :smiley:

Her şey Lyanna ile başladı.Sanırım yine Lyannayla ilgili bir olayla bitecek.

targaryen

stark

martell

Neden inanması güç olmasınki Greyjoylar uzaylımı tabiki sevebilirsin.

Beenim için ise Stark 1 numarada gelir. Kuzey unutmaz
STannis’li baratheon 2. dir benim için.

ve Arrynler 3. sıradadır

Baratheon
Tyrell
Tarly

Stark * Baratheon * Martell(Tyrell yerini kaptırdı)

Bir tek Targaryenleri seviyorum.

Bolton imzası kullanıyorsun? :biggrin:

Tabii ki Marteller
Targaryenler
ve Dothrakiler(hane olmasalarda delikanlı adamlar…)

Lannister-Tyrell-Martell :slight_smile:

1-Baratheon

2-Dothraki

3-Lannister

1- Targaryen
2- Stark
3- Manderly

stark
greyjoy
martell

1. Lannister; bir kere para onlarda, güç onlarda, Tywin Lannister kendi çabalarıyla sağlamlaştırmış hanedanı. Tyrion zekinin dibi, Jaime çok iyi bir savaşçı ve mükemmel bir karakter, Cersei çatlak, geride kalan karakterleri de gördüğümüz kadarıyla iyiler hoşlar. Ve Lannisterlar her zaman borçlarını öder.
  2. Greyjoy; Euron, Asha, Victarion, Aeron… neredeyse hanenin tüm mensuplarını seveceğim. Ayrıca bulundukları konum, hırçın dalgalarla yoğurulmuş hırçın ve savaşçı kişilikleri, her daim krallıkta gözlerinin olması… :smiley: Bu haneyi sevmemem mümkün değil.
  3. Martell (Aslında Baratheon da olabilir biraz kararsızım)

Stark
Martell
Lannister 4’le 5’i de eklersek
Dothraki
Mormont :smiley:

Targeryan,Martell,Hightower