En sevdiğiniz 3 hane?

Stark
Dothraki
Targaryen

Stark , Baratheon , Targaryen

Daha önce yazmışım ama değişiklikler olduğu için tekrar yazıyorum :smiley:

1- Stark
2-Lannister
3-Tyrell

1- Blackfyre/House Baratheon of Highgarden
2- House Baratheon
3- Martell

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toland
Martell
Hightower

Gelmiş geçmiş en delikanlı 3 adamı barındıran 3 farklı hane;

Stark
Seaworth
Selmy

• Stark

• Targaryen

• Manderly

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tollett Hanesi nerede :(( Reyiz’i unuttun mu yoksa?

Bu üç arkadaşın Povlarını okuduğumuz için iç dünyalarını, nasıl bireyler olduklarını biliyoruz. Kralların Povu olmadığı için maalesef Efkarlı reyizimizin iç dünyasında ne gibi fırtınalar koptuğunu öğrenemedik :confused:

Sen de haklısın :frowning:

[color=#FFA500]Martell- adamlar fatih Aegon’a kafa tutmuş. Diğer hanelerden farklılar her açıdan. Medeniler bir kere. Martelleri sevmemek için bir neden olamaz. Kendi hanem diye söylemiyorum :slight_smile:

Tyrell- güçlenerek büyür. olenna aptalca bulsada sözlerini seviyorum. yksekbahçeyi, zekalarını güzelliklerini beğeniyorum. taht oyununda zekice davranan tek aile.

Targaryen- geçimişin zalimi. bugünün mazlumları. ama hiçkimse onlar dışında birini krallığa layık görmemiş.

Greyjoy,Targaryen,Lannister.

En sevdiğim 3 Hane:

1-Targaryen

2-Martell

3-Kısmen Tyrell

1-Martell: Adamların tarzı ve coollukları hoşuma gidiyor :smiley:
2-Lannister: Sırf Tyrion için bu haneye sempatim var :slight_smile:
3-Stark: Starkları sevmek için bir neden olması gerekmez bence herkes Starkları sever.

İsveç
Norveç
Danimarka

Yirmi sayfa boyunca neden kimse bu espriyi yapmamış ki… Şaka bir yana

Hightower
Lannister
Martell (Bu yeni yeni artan bir sempati)

Topu topu kaç tane Arryn gördünüzde top 3’e soktunuz alla için sdfdsgdfs

Bolton - Her şeyiyle seviyorum be, çok havalılar. :stuck_out_tongue:

Martell - Dizide Oberyn yüzünden pek bir sevilmeye başladı ama biz eski Martellciyiz, ayık olun…

Arryn - Sırf Alyssa Arryn’in hikayesi hatrına seviyorum.

martell

adamlar evinde cok guclu,mottosuydu armasiydi cok guzel,kadinlar cok guzel(sapik degilim),ayriyetten portakallari vardi heralde gelelim sonuncuya tarihi yanlisc hatirlamiyorsam cok genis.Sicak yerleri sevmem ama bu elemanlari gorecek olsam çöle bile giderdim.(öyle eski martellci degilim ama diziye gore sevmedik kitabi okuduk)

stark

bu abilerimiz aşırı onurlu ayriyetten gucluler mazileri fevkalede , kurtlari var daha nolsun zaten soguk yerleride seviyom gonullu giderdim kisyarina

greyjoy

hanenin adini dogru yazdigima emin olduktan sonra kullanici adimdan anlayacaginiz gibi denize , korsanlara asiri bir ilgi icerisindeyim ayri adamlarin dini var ya neydi “what is dead may never die” soze bak be ayriyetten mottolari “biz tohum ekmeyiz” sozu biraz sonuk kalsada olsun boylede idare ederiz öte yandan eşkiya , tecavuzcu , korsan , isyanci olsalarda denizci bir halk oldugu icin kanim kaynadi.

Baratheon,Stark,Greyjoy

targaryen,stark,martell çekmedikleri kalmadı adamların