En sevdiğiniz 3 hane?

1. Martell (kadınların hakları, egzotik havaları)
  2. Baratheon (Stannis) (adam haketti, gerek onuru gerek zekasıyla)
  3. Stark- Lannister (ikiside haklı, ikiside sıkıcı olmayan hanelee)

Baratheon,bolton,manderly(bu haneyı nedense çok seviyorum sehir yonetmelerınden dolayı herhalde

stark
martell
tyrell

1.Stark: Starkların hemen hemen tüm katakterlerine sempatim var. (Eddard Robb Arya Jon Benjen)
2.Greyjoylar: Demir adalılar ve savaşçı ruhlar. Victorian. Euron. Herseyiyle Denirdoğymlular bambaşka görünüşe ve şatafata önem vermemeleri hayat şartları ve sözleri beni etkiler:" Biz tohum ekmeyiz."
3. Oberyn reyis sayesinde martell diyorum

Mallister
Connington
Harlaw

targaryen stark martell

Targaryen stark lannister

Stark-
Sanırım başka yok :smiley:

Greyjoy
Stark
Martell

1-Bolton
2 -Lannister
3-Baratheon

Umarım daha önce yazmamışımdır , Stark, Stark ,Stark :smiley:

Baratheon, Arryn, Targaryen

Targaryen, Martell ve üçüncü bir hane bulamadım :confused:

1.Martell

Oberyn’in kızlarına ve Doran’ın zekasına hastayım.

2.Greyjoy

Kargaların Ziyafeti ile beraber hayran oldum bu haneye.Victarion sevgim bambaşka. What is dead may never die but rises again stronger and harder.

3.Stark

Ned Stark ve Robb ağır gerizekalı olmasalar büyük ihtimalle ilk sırada olacaklardı, ama kazanmasını istediğim taraf Starklar yine de.

1. Stark
    Harbi onurlu delikanlı insanlar. Çektikleri tüm eziyetlere rağmen düşman hanedeki masumlara merhamet gösteriyorlar.
  2. Baratheon
    Stannis bile yeterli bu haneyi sevmek için ama Robert ve Shireen’i de severim. Taht hakkı ve adaletleri sorgulanmaz bile bana kalırsa.
  3. Martell
    Doran ve Oberyn herşeye rağmen Myrcella’yı intikam için kullanmadılar. Bu yönden Starklara benziyorlar.

Stark, Tully, Martell bebişlerim.

Stark Greyjoy Martell

Stark, Baratheon, Greyjoy. 3’ü arasında bi seçim yapmak zorunda kalsam Greyjoy’u seçerdim heralde.

Stark,Martell,Baratheon

1-Targaryen

2-Martell

3-Tyrion(kendi başına bir hanedir benim gözümde)