En sevdiğiniz 3 hane?

Üç hanede bunlar ne? Seni en çok sinirlendiren üç hanede bu haneler mi bulunuyor?

Lannister,
Marbrand,
Crakehall.

Evet Anka insan sevdiğine sinirlenirmiş :smiley: Sevdiğimden dolayı yanlış yaptıklarında sinirleniyorum. Hane olarak benimsediğim bir hane yok sadece sevdiğim üyeleri olan haneler var. Bu yüzden sinirlendiğim zamanlar oluyor bir haneye körü körüne bağlanamıyorum.

Şakirciğim, @anka arkadaşımız o mesajında “de” bağlacını ayırmadığın için cümle içerisinde oluşan bir anlam bozukluğuna dikkat çekmiş sadece.

Eski bir üye vardı buralarda; bağlaçlara, eklere dikkat etmeyen. Kimse ona bir şey demiyordu. Gücünüz bu yeni kardeşimize mi yetiyor?

Ne alaka cnm sen de yani sırf bağlaçları ayırmadığı için forumdaki 1500 üyeyi multi diye banlasınlar mı :smiley:

Ben multilerle alakalı bir şey söylemedim. Bilmediğim bir şeyler mi var?

Tabii ki de hayır :confused: Şakir aklımı karıştırdı hep!

Kısaltma kullanımı yasaktır. Ban sebebidir.

“13. Kurallara uymadığını düşündüğünüz bir mesaj gördüğünüzde “Rapor” butonunu kullanarak yöneticilere bildirin. Bununla ilgili forum içerisinde mesaj atmak, tartışma çıkarmak, söz konusu mesaj gerçekten kurallara uymuyor da olsa yasaktır. Bu kurala uymayanlar Ay Kapısı’ndan uçurulacaktır.”

Şimdi defol ve Ay Kapısı’ndan uzun atlama olimpiyatlarına iştirak et.

Ben bu yüzden yazdığını düşünmedim. Anka’ya gelince forumun işsizi olduğunu düşünmeye başladım :smiley: İşsiz olduğu için bu düzeltmeleri kendi kendine iş olarak görmüş. Kızıyor muyum ? Hayır tabiki bir işsizin işini yapmasına vesile oluyorum. Mutluluk duydum :slight_smile:

@Delucia kesinlikle nokta atışı yaptı. @Anka bir işsiz. Henüz mezun olmadı, 2. sınıf öğrencisi. İnş iş sahibi olduğu günleri de görecek bu forum.

İşsizlikten dem vurmayın çok pis kalbinizi kırarım :smiley:

İş arıyorsa ona iş bulabilirim. Gerçekten Anka senin ya da arkadaşlarından iş arayan olursa söyle hallederim istedikleri zaman gidip istedikleri zaman gitmeyecekleri bir iş. Çalışma saatleride fazla değil Kocaeli’den işe ihtiyacı olan arkadaşların varsa sor ben sana şartları ve işi söylerim basit bir iş zaten.

Bu sebeble foruma daha az girmiş olursun bizde senden kurtulmuş oluruz :smiley:

@anka senin yüzünden her yerde yazım yanlışı arar oldum. Geçen gün matematik hocam birleşik yazılması gereken “-ki” sıfat ekini ayrı yazdı ve birleşik yazmanız lazım dememek için kendimi zor tuttum.

Oysaki öylesine basit, öylesine kolay ki şu de bağlacını ayrı yazmak. Herhangi özel bir çaba, dikkat veya zeka gerektirmiyor. Artık sadece inattan dolayı kasıtlı olarak yanlış yazdığınızı düşünüyorum ve tekrar tekrar kural ihlali yaptığınız için yorumlarınızı raporlayacağım.

@“Queen Arianne” ben olsam düzeltirdim :slight_smile: Düzelt adam öğretmen olmuş de’yi, ki’yi mi ayıramayacak veya gereksiz ayıracak. Rezalet. “Hocam yazıklar olsun” de hocana benim için.

Evet haklısın zeka gerektirmiyor sen yapabiliyorsan herkes yapar buna eminim.

Konu ile alakasız mesajlar silindi ve gerekli uyarılar yapıldı. Lütfen konu ile alakasız mesajlarınızı size ayrılan “Konuşma” konusunda yazınız.

Lannister, Dayne, Tarly

Her aileyi kendi içinde çok seviyorum Lanisterların gücünü zekasını seviyorum mesela, Martellerin sabrını, Starkların gurunu ve tüm kuzeyin onlara sadakatini, Greyjoyların kültürünü…
bunun dışında ailerinin bireysel olarak üyelerini seviyorum aileyi çok tanımasam çok bir fikrim olmasa bile Sandor Cleagena mesela çok sadık çok dürüst biri gösterdiğinin aksine ve gerçek efendisini arıyor yada arıyordu, Doran martel onun kadar şey yaşayacağım ve o kadar sabırlı olacağım mümkün değil, Jon yeminine sadakati bütün o ailesinin durumuna rağmen,
uzun sözün kısası seçemiyorum şu aile bu aile diye

Targaryer
Stark
Dothraki

En sevdiklerim.