En sevdiğiniz 3 hane?

1-Stark
2-Targaryen
3-Tully

3 tane seçmek zor. Her biri ayrı ayrı güzel.

Arryn, Arryn, Greyjoy

Stark, Targaryen, Tully

Vay sende mi Arryncı çıktın :slight_smile:

Tabikide doğuştan images%20(22)

stark-dayne-reed haneleri

Ejderhakayası Baratheon Hanesi
Harrenhall Bealish Hanesi
Arryn Hanesi

7 krallığı yöneten hanelerden bahsetmiyor muyduk? Öyleyse zaten Baelish der geçerim :D.

Greyjoy, Baretheon, Lannister(Ama Tywin zamanı lannisterleri cersi aptalın teki onu sevmiyorum)

Gercekten dothraklardan nefret ediyorum cok guclu olsalarda zaten ne kadar pis bir hane olduklarinida gosterdiler Khal Drogodan baska hepisi kotu ,Starklarida severim ama baratheonlarda o kadar iyi deil
ozellikle robert kralligini hic onemsemiyordu ve hic akilli bir kral deildi

bolton?? onun neyini sevion ramsay ve babasi super gerizekali ve qaddar gordugum en guclu
ordulardan biri onlarda ama baya ise yaramaz bir hane :slight_smile:

cercei aptalin tekimi??? tywinin zekasi nerde lan bak gor hangisi tahtda su an hangisi yasior
cercei intikamini gordunmu sen ??? tywin ne yapti benim gozumde bir gerizekali ama en akillilari tyrion
adam super akilda ya lanisterleri ona gore seviom

Tywin ne mi yaptı? Lannister hanesini göklere çıkardı. Tüm 7 krallık ona karşı ayaklandı ama hayatta kalan yine o oldu. Tyrion mantıksız davranarak onu öldürdü ama. Sonuç olarak Tywin silahsızdı ve buna hazırlanmamıştı. Yani senin dediğin şeyle alakası yok. Ben Lannisterların en zekisinin Tywin olduğunu düşünüyorum. Cersei ise manyağın teki. Kendini çok zeki sanıyor ama durum hiçte öyle değil. Fazla takıntılı biri. Tyrell ve Martell hanesiyle düşman oldu salak gibi. Lannister hanesini çökertti sağolsun. Kendini dişi Tywin sanıyor. Tyrion ise evet, çok zeki. Ama bunun pokitik zeka olduğunu düşünmüyorum. A Clash of Kings’de yaptıklarına bakalım. Zamanının çoğunu Cersei hakkında endişelenerek ve Shae’yi nereye, nasıl saklayacağını düşünerek geçiriyordu. Bu arada asıl tehditler olan Varys ve Littlefinger konusunda hiçbir şey yapmıyordu. Dorne’lulara Mycrella’yı verdi ve karşılığında hiçbir şey almadı. Starklarla yapılabilecek bir barış anlaşmasını Jaime’yi kaçırmaya çalışarak tamamen çöpe attı. Aksini düşünüyorsan eyvallah ama ben böyle düşünüyorum.

Dostum sadece diziyi izledin değil mi?

Eğer kitabı okuduysan vd buna rağmen Cersei zeki diyorsan durum vahim.

Dothraklar hane bile değil kabile gibi bir şey

Zaten robert ben iyi bir kralım demiyordu hatta ned’e sen kral olmalıydın demiştin

Boltonları dizide gördük eğer LF olmasa ramsay Jonu çatır çutur yiyordu?

O Tywin dediğin herif olmasa Cersei’nin kafası kızıl kalenin duvarlarında sallanıyordu Cersei’nin neresi akıllı delinin teki.herifi resmen paspas yapmışsın ezdikçe ezmişsin.

He bide insanlarla lanlu lunlu konuşmamayı öğren ve tercihlerini saygı duy adam baltonu sevmiş sen neden oradan çıkıp bunlar gerizekalı sevilir mi diyorsun. Zaten bu konuda amaç sevdiğin haneyi söylemek sen sevdiğin haneleri bile söylemeden milletinkinie laf atıyorsun

StarWolf’un sinirli yüzünü de görmüş olduk :smiley:

Beni Böyle İnsanlar Sinirlendiriyor

1-) Martell

Oberyn’in söylediği şu söz bile benim için fazlasıyla yeterli bir sebep: ‘Unbowed, unbent, unbroken’. The words of House Martell. A promise to our enemies, and a challenge to our lovers."

2-) Stark

Açıklama yapmaya dahi gerek duymuyorum.

3-) Dayne

Sebepsizce sevdim. :slight_smile:

Genel olarak Dorne’u seviyorsun herhalde sen :).