En sevdiğiniz 3 hane?

Tam zittim olmus ya neyse ilk uc ayni (martell forever)

1.Starklar
2.Baratheonlar
3.Arrynler

Şu sıralar Tarly Hanesi de ilgimi çekmiyor değil ama :smiley: Ayrıca Tyrell de çok sempatik geliyor :smiley:

Arryn Hanesi zaten benim hanem 2. olarak Freyleri söyleyebilirim 3.de Baratheon hanesi

Stark:Anlatmaya gerek yok.

Targaryen:Çok cool lar :smiley:

Lannister:Jamie Cercei ve Joffrey hariç hepsi iyi.

1-Tully
2-Stark
3-Reed

pek de fazla seçenek yok aslında aşağı yukarı aynı sizinkilerle

Targeryan
Martell
Tyrell

1.Targaryen
2.Stark
3.Baratheon

Benim sıralamam da budur.

1.Stark

2.Targaryen

1. Tully

1. Karstark
  2. Baratheon
  3. Blackfyre

1.Baratheon
2.Stark
3.Greyjoy

1.Martell
2.Tyrell
3.Stark

1.Stark
2.Targaryen
3.Lanister

1*targeryan
2-stark
3-martell

1.Stark
2.Targaryen
3.Baratheon

1. Baelish
    Adam kendi başına hane olmuş nasıl sevmeyeyim. Zaten Baelis’e aşırı bir sempatim var. Ve benim şu hayatta en çok kullandığım sözlerden biri hanenin sözü olmasıda ayrı bir artı oldu; ‘Bilgi güçtür.’ İngilizcede ‘Knowledge is power.’ olarak geçiyor ama ben kullandığımda çoğu yerde ‘Information is power.’ olarak kullanıyorum. Sonuçta bilgi güçtür.
  2. Arryn
    Eyrie Kalesine bayılıyorum, ay kapısı falan. Onun dışında mavi en sevdiğim renktir. Zaten yediğim spoilerlerden de sevdim diyebilirim. Bir de sözleri var o da çok güzel. Onur kadar yüksek…
  3. Stark
    Stark sevilmez mi ya. Çok asil ve onurlu bir hane. Sözleri ise ayrı bir güzel, söyleyiş tarzları falan ‘Winter is coming’ Ayrıca kurtları kendimi bildim bilesi sevmişimdir. Benimde Kırgızistanda bir tane kurdum var, safkna hemde. Kuzenlerim büyüttü, taa bebekliğinden. Şimdi kocaman bir şey bembeyaz.

1. STARK

2. TARGARYEN

3. MARTELL

Targaryen

Lannister

Tyrell

stark,martell,tyrell