En son hangi diziyi bitirdiniz?

En son hangi diziyi izlediğinizi ve yorumlarınızı yazabileceğinizi umduğum bir konu açıyorum.

Ben en son Dexter’ı bitirdim. Konu olarak çok ilginç bir diziydi. İzlemek isteyenlere öneririm.

Düzeltme: İmla hatalarını düzelttim.

Dead Set diye bir mini zombi dizisini bitirdim yanılmıyorsam 2008 yapımı bir dizi yani TWD, den daha eski bir dizideki zombiler hızlı ve dizinin sadece beş bölümü var ama hazır TWD sezon arasındayken diziye bir şans verin diyorum

Hannibal ı bitirdim severim detektiflik ve psikoloji tarzı konuları çok güzel bir dizi idi yeni sezonun çıkmasını bekliyorum

Fargo. Kaliteli bir dizi, filmini de izlemeyi düşünüyorum zaman olursa.

Hiç beklemiyordum finalde Lester’ın ölmesini. Malvo’yu biliyordum da Lester gerçekten de sarstı biraz beni.

Fargo gerçekten de on numara bir dizi bu senenin en iyi 3 dizisi true detective ve fargo dur

En iyi iki dizisi.

Olive Kitteridge.
Artık sadece mini dizi izlemeye karar verdim, öbür türlü yetişilmiyor :smiley:

Çok beğendim. Zaten kitap uyarlamalarından beklentim yüksek oluyor, bir de HBO olunca. Ama bu eser insanları ve toplumu gerçekten çok güzel irdelemiş. Bağımsız film tadındaydı. Ve tabii ki oyunculuklar muhteşeeeeeem.

The strain, in birinci sezonunu bitirdim gayet güzeldi

marco polo süper ötesiydi.

Downton Abbey arkadaş bir dizide bu kadar mı dram olur. Yeteeer duymak istemiyoruma bağladım bir süre sonra

Marco polo 1.sezon gerçekten güzeldi.Özellikle o dönem atmosferi iyi yansıtılmış emek verilmiş diziye belliydi.

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Prison Break i bitirdim.Gerçekten şahane bir dizi eğer izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Da Vinci’s Demons ve the 100 bitirdim, gerçi the 100 şuan devam ediyor.

Halt and Catch Fire’ı 2. kez bitirdim. Kaliteli bir karakter/teknoloji dizisi olduğunu düşünüyorum. Gerçi 1. sezonu yayınlandı sadece ve devam eden bir dizi. :slight_smile:

The Hollow Crown

BBC’nin Shakespeare’in eserlerinden birebir uyarladığı, II. Richard, IV. Henry & V. Henry’nin hayatını anlatan 4 bölümlük mini dizi… “birebir uyarladı” diyorum çünkü diyaloglar Shakespeare’den direk alıntı, yani baya ağır bi İngilizcesi var… Türkçe altyazısı yok, çevirebilen de olmaz zaten… ama yine de izlenesi bi yapımdır… Jeremy Irons, Tom Hiddleston, Simon Russell Beale gibi usta oyuncular var…

Yakın bir zamanda Prison Break’ı bitirdim.İzlediğim en iyi dizilerden biriydi.İzlemeyen varsa mutlaka izlesin hiç bir bölümünde sıkılmazsınız.

Mert ile gert, tavsiyemdir aynı zamanda :smiley:

Deadwood final hariç film süperdi :slight_smile:

Bloodline. Twitter timeline’ında bu kadar çok konuşulunca merak edip başlamıştım. Ayırdığım zamana değdi diyebilirim.

Daredevil’ı bitirmiştim sanırım.