En son hangi diziyi bitirdiniz?

tomorrow people ı bitirmiştim dizi bitti ilk sezondan sonra

Dexter’ı bitirdim, Breaking Bad’in son sezonundayım ama hiç bitsin istemiyorum o yüzden yavaş yavaş izliyorum ):

Breaking Bad’i bitirdim en son :frowning:
Ben de bitmesin diye her akşam sadece 2 bölümle sınırlandırıyordum kendimi ama ne yazık ki bitti.

blue mountain state. çok çabuk bitti :s

en son Friends’i bitirdim, gerçekten harika bir dizi. izlenmesi şart diyebilirim.

o kadar dizi izliyorum ki hiçbirini doğru düzgün bitiremedim. True Detective’in ilk sezonuyla ikinci sezonu farklı senaryolar olduğu düşünülürse True Detective ama olmuyorsa Lost derim. Game of thrones’u zorlayacak 3, 4 dizi var zaten. Lost’un ilk 3 sezonu game of thrones’u silip süpürür.

Carnivále dizisini bitirdim. Tek kelimeyle harika. İzleyin izletin…

Spartacus :frowning: Sonu çok duygusaldı. İlk sezonu akıllara getirdi hep.

The Fall, Gotham ve How To Get Away With Murder üçünüde tavsiye ederim

en son breaking bad ve fargoyu bitirdim breaking bad in özellikle son sezonu aşırı mükemmeldi herkese tavsiye ederim

Orphan Black 3. sezonu.

The Tudors’u bitirdim en son

Bitirmedim ama Outlander isimli dizinin 1. sezonunu bitirdim fakat herşey bir yana bu dizinin herkesce izlenmesini tavsiye ederim :slight_smile:

Marvell tam yol ilerlemeye devam ediyor. 2003 yılında yönetmen Mark Steven Johnson ve oyuncu (şimdilerde Argo filmindeki yönetmenliğiyle Oscar alsa dâhi benim için Good Will Hunting’de Matt Damon’ın yanındaki fazlalık olarak kalacak)Ben Affleck’in katlettiği Daredevil, 2015’de Charlie Cox’un bedeninde yeniden can bulmuş.
Çizgi roman uyarlamalarındaki doruk noktalarından biri olmuş. Dizi olmasına rağmen bazı bölümlerinde film izliyormuşum gibi hissettim. Yine dizi bütçesine göre gayet iyi iş çıkarmışlar. Dizi, bize Matt Murdock’ın nasıl Daredevil’a dönüştüğünü en baştan kademe kademe anlatıyor. Arrow ve The Flash’ı eğer Daredevil’dan sonra izlemeye başlasaydım kesin bırakırdım. Kalite olarak Daredevil’ın (özellikle Arrow) çok gerisindeler. Charlie Cox yine çok sevdiğim dizi Boardwalk Empire’da olduğu gibi karizmasını konuşturuyor. Arrow gibi 23 değil de 13 bölüm olması bir artı daha kazandırıyor diziye. Sonuç olarak diziseverlerin muhakkak şans tanıması gerektiği bir dizi ortaya çıkmış; Daredevil

Zoo 1. Sezon ilk başlarda dizi saçma gelmişti ama sonradan baya sardı. Herkese tavsiye ederim :wink:

Person of Interest 4.sezon

12 Monkeys ilk sezonu bitirdim ikinci sezon yakında başlıyacak. Güzel bir uyarlama olmuş inanılmaz mindfuck bir dizi. Kesinlikle tavsiye ederim yeni sezon gelmeden başlayın derim.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Office. Simdiye kadar izleigim en komik ve en samimi dizi.
Jim Halpert <3

Sherlock bitirdim xd

Man seeking woman. Absürt bir dizi. 21 dakikalığına keyifli zaman geçirmek için birebir.