En son hangi diziyi bitirdiniz?

Game of Thronesi izledim bitirdim yeniden :smiley: bekarlık

Homeland.
Bir on bir off bir dizi. Ama sürüklüyo

Narcos çok güzel dizi yalnız.Bu arada okulu bırakıp uyuşturucu karteli olacam ortak olacak olan varsa ulaşsın [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]Pablo Escobar

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The walking dead 6. sezonunu yeni bitirebildim :confused:

The Big Bang Theory :slight_smile:

House M.D. efsanesini yeniden bitirdim.

The vampire diaries bitti sıra the originals de :slight_smile:

Davincinin şeytanları = Da Vinci’s Demons çok saçmaladılar türklere hakaret son sezonu resmen bebekler bile inanmaz

Better call saul. Breaking bad severlere.

Aemon targaryen tarafından kuzgun ile gönderildi.

Lucifer ile agents of shield

Blue Mountain State. Çevirmeni de eşekherif. EF-SA-NE.

Fargo’nun son bölümünü nihayrt izleyebilmemden cevabımı tahmin edersiniz sanıyorum.

Bu mesajına katılamıyorum ya. Tarafsız bakmak lazım adamlar kaç sezon boyunca papayı şeytan gibi gösterdiler müslümanlara giydirmeleride bu kadar büyütülmemeli bence çünkü tek taraflı değil yani olay

How I Met Your Mother, tabi taa geçen sene. Hayırlısı ile sınavlar bitince uzun bir listem var :slight_smile:

En son True Detective’ni izledim bitirdim tam olarak.

Orphan Black’in bugün düşen 10. bölümü itibariyle 4. sezonunu bitirmiş oldum.

Yakın dönemde oturup izlediğim en uzun soluklu dizi Sons of Anarcy oldu. İnanilmaz etkilediğini kabul ediyorum bitireli 2 ayi gecti ve hergun hala bir sahnesi gözümün önünden geçiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4 gün sonra buraya ağlamaklı bir yorum gireceğim.

Şuanlık bitirdiğim dizi 1.sezonuyla Colony, yoklukta gideri neredeyse var. Olmasa da olurduk :slight_smile:

Bugün itibariyle Penny Dreadful’u bitirdim. Dizi final yaptı. Oldukça kaliteli ve güzel bir korku dizisiydi. Final yapmasına üzüldüm. Korku, gerilim tarzındaki dizileri izlemeyi seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Oyunculuk, senaryo falan harikaydı.

Better Call Saul 2. Sezonu bitti.