En son hangi diziyi bitirdiniz?

Birkaç hafta önce Mad Men’i bitirmiştim.

stranger things - 80’lerin filmlerini sevenlere öneririm

Bugün Prison Break’i bitirdim. Dramayı daha iyi yapabilirlerdi bence. Acele bir son gibi olmuş :smiley:

@“Ser Bronn” yalnız o dizinin devamı geliyor. :slight_smile:

@Scream hayda. Birkaç milyar yıl sonra devam kararı mı almışlar? Fragmanını izledim, ilginç :smiley:

Favori kötüm Gretchen’e ne oldu ulan? :confused:

Efsane diyolar ama tadında bırakmaları gerekirdi breaking bad gibi

@“Ser Bronn” türk bir oyuncu da oynuyor sanırım.

Ben izleyeli baya oluyor kanka sanırım oda sara ile kaçtı.Veya hapishanede kaldı oraları hatırlamıyorum pek.Ama seninle aynı fikirdeyim favori kötümdü ya aklımdan çıkmaz o kadın.Favori erkeğim mahone zaten.Ben o diziyi sırf scofield için izliyordum sağlam adam.

[email protected]“Ser Bronn” türk bir oyuncu da oynuyor sanırım.

Ben izleyeli baya oluyor kanka sanırım oda sara ile kaçtı.Veya hapishanede kaldı oraları hatırlamıyorum pek.Ama seninle aynı fikirdeyim favori kötümdü ya aklımdan çıkmaz o kadın.Favori erkeğim mahone zaten.Ben o diziyi sırf scofield için izliyordum sağlam adam.

Zevklerimiz aynı he :slight_smile: Benim de favorim Mahone. Mahone olmadan hepsi birer hiçti :stuck_out_tongue: Gerçi hepsi birbirine bağlıydı ama olsun.

Hatırlatayım bu arada, Gretchen karnından vuruluyordu sonra polisler alıp götürüyrdu. Sonrası yok. Dizinin sevmediğim bir yanı bu. Çok kolay ve anlamsız karakter harcayabiliyor veya saklayabiliyor. Bazen de karakterler inanılmaz tutarsız olabiliyor.

@“Ser Bronn”

Tabi aynı olucak çoğunlukla hayat bağlantısı biraz da.Her neyse hatırladım büyük ihtimal öldü o bro ben öyle düşünüyorum.İyleştirilip hapishaneye konulmuşta olabilir şahsen.

Spartacus Blood and Sand

Gotham . 3. Sezonu bekliyorum.

Better Call Saul. Son bölümle Chuck’ın ruh eşinin kesinlikle Skyler White olduğunu anladım.

1. Sezon mu 2. Sezon mu?

2

@Swarley ben 1. Sezonu izledim. 2. Sezonun 1. Bölümü çok sıktı devam etmedim. İlerde açılıyor mu? Tavsiye verir misin?

Devam et bence. Ben 2.sezonu daha çok beğendim mesela.

Stranger Things
Evet 20 , stranger things

Dahaca bitirmedim ama Peaky Blinders… benim gibi Sons of Anarchy hayranları eminim sever.

Narcos. BB seven herkese öneririm.

Narcos 5. bölümü izledim.Yeni sezon başlamadan bitirmeye çalışıyorum
Biyografi sevdiğimden dolayı diziye de bayıldım,zaten işleniş şahane sadece biraz hızlı ilerlediğini düşünüyorum.
Bunun yanında diğer bir biyografi örneği Peaky Blinders’ta güzeldir