En son hangi diziyi bitirdiniz?

46 adlı Türk dizisini bitirdim en son. Erdal Beşikçioğlu yine oyunculuğunu konuşturmuştu. Türk televizyonundaki en güzel dizilerden biriydi bence. İlk başta breaking bad uyarlaması demişlerdi ama bb den oldukça ayrı ve özgün bir diziydi. Konusu ve oyunculuk gerçekten çok iyiydi. Finalde bazı şeyleri aceleye getirmişlerdi büyük ihtimalle kanal artık diziyi bitirim dediği için ama buna rağmen başka hiçbir Türk dizisinde görülemeyecek bir sondu. Kaç kere yok artık o kadar da olamaz dediğimi hatırlıyorum. Belki ben biraz abarttım ama got un 6. Sezon finalinde ki zevki aldım final bölümünde. Sırf reytinglere kurban gitmesin diye mutlaka her bölümü televizyondan izledim. 2. Sezon olacak muhabbetleri dönerken şimdi behzat ç geri dönüyor diye bir şeyler duydum büyük ihtimalle aşk dizisi sevdasına kurban gitti güzelim dizi. Ben yine de herkese tavsiye ediyorum izleyin diziyi. Gerçekten izlediğim en güzel Türk dizisiydi.
46da yok galiba Behzat Ç ye basliycam. 46daki o mükemmel oyunculuğundan sonra Erdal Beşikçioğlu nin bütün dizilerini izlerim.

Lucifer 1x6 bitirdim :smiley: çokda oturup günlerce izlenmeli bir dizi değil ara sıra sıkılınca açıp izlenmesi gerek :smiley:

Kardeş Payı. İkinci bitirişim. 10 numara dizi. 1 saat falan sürüyor zaten. Ne zaman bittiğini anlamıyorsun. Hilmi bunu beğendi <3

The Night Of. Çok güzel bir mini diziydi. Tavsiye ederim herkese.

Narcos 2. Sezon bitti. Sezon finali spoilerı yediğim için sindire sindire izledim. Harika bir dizi. Söyleyecek laf yok. Aslında var ya.
Wagner Moura mükemmel bir oyuncu.

The Crown - 1.sezon
Tavsiye ederim, çok kaliteli bir iş olmuş. Sürükleyici, hatta büyüleyici bir dizi, ben çok beğendim. @“Queen Arianne”, özellikle senin hoşuna gider diye düşünüyorum :slight_smile:

@starkgaryen ben şu an suits izliyorum o bitsin ben de başlamayı düşünüyorum zaten. Tarihi şeyler güzel oluyor özellikle Tudors kalitesindeyse.

A Series of Unfortunate Events

Çok keyifli bir diziydi filminden çok daha iyi bir uyarlama olmuş. Dizi kitaplardaki havayı daha iyi yansıtmış. Jim Carrey’i severim ama Neil Patrick Harris’in Kont Olaf’ını daha çok beğendim :d
Kara komedi ve absürd tarzda birşeyler izlemek isteyenlere tavsiye ederim. Bu tarzı sevmeyenlerin hoşlanacağını sanmıyorum.

Sherlock

Diziyi tarif etmek gerekirse her bir bölümü tekrar tekrar izlenebilecek diziler arasındaki en iyi dizi.

Spartacus
Karakterleri kesinlikle efsane her birine ayrı ayrı hayran kalırsınız. 3 sezonluk bir dizi ve hiçbir bölümü geçiş bölümü değil her zaman dolu dolu. Asla gereksiz uzatmalar yok ve tarihi karakterler tarihin akışına göre hareket ediyor. Eski Roma dönemine ilgi duyan herkes için ideal bir dizi. İzlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız ve sıkılmazsınız. Tek kötü yanı seyirciye oynaması ve senaryosunun düşündürücü olmaması. Hamleler az çok tahmin edilebiliyor. Teoriler üretebileceğiniz bir dizi değil yani. Fakat tarihe sadık kalındı ve tam tadında bitirildi.

Marco Polo.

Gezgin Marco Polo’nun Cengiz Han’ın torunu Kubilay Han’ın yanında geçirdiği zaman anlatılıyor. Netflix’in dizisinin ilk sezonundan çok keyif almama rağmen 2. sezonu pek hoşuma gitmemişti. 2 sezonun ardından dizi iptal edildi. Tarih sevenler bakabilirler bence.

Dirk Gently’s Holistic Detective Agency

Douglas Adams’ın ölümsüz eserinden… :d Doctor Who severlerin bayılacağı çok eğlenceli bir dizi. Bilimkurgu, polisiye ve bol miktarda absürd komedi içerir :smiley: İkinci sezonu da 2017 içerisinde geliyormuş tam tarihi belli değil sanırım.

The 100 dizisini bitirdim. Diziyi yeni keşfetmiştim,geçen ay 2 haftada tüm sezonları izledim .
Ekip sağlam <3

Night Of. Yabancı olmanın nasıl bir his olduğunu hissettiren bir dizi. Tavsiye ederim. :slight_smile:

The Musketeers

5 günde bitirdim. Fena bağlıyor kendine. Maceranın tanımını yapan bir dizi. Öneririm.

Mr. Robot 2. Sezon. Bi daha izledim. Daha mantıklı geldi. Soru işareti yok diyebilirim.

Oz dizisini izledim. Bayağıdır duyuyordum başladığımda da bırakamadım. Şimdiye kadar izlediğim hapishane temalı dizi ve filmlerin çok çok ötesinde bir diziydi Oswald hapishanesini asla unutmayacağım :frowning:

Shadowhunters’ı bitirdim. Yer yer oyunculukta hatalar olsa da gelişeceğine inandığım bir dizi.

The X Files, böyle çerezlik niyetine, bitircem diye kasmadan izleyeceksin. Geceleri yatağa girdiğinde uykuya dalana kadar sana ses, görüntü olacak. Uyandığında, en tatlı sabahların çokokremle başlamadığını anlayacaksın.

İstanbullu Gelin diye bir dizi başlamış. İstanbul’a gittiğimde evdekiler izlerken mecbur bende izledim sonra hoşuma gitmeye başladı. Kaynanası çok zulmediyor geline :frowning: bakalım önümüzdeki bölüm neler olacak.