En son hangi diziyi bitirdiniz?

Shameless’i bitirdim dizi akıcı olunca can sıkıntısından izledim işte yoksa ahım şahım bi dizi değil :smiley:

Aynen katılıyorum çoluk çocuk dizisi göklere çıkarıyorlar dikkat edin geneli ergen.
Başrol deki çok tuhaf görünümlü bir arkadaş
:slight_smile:
Vasat bana göre

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allah kurtarsın kardeş :’(

ilk yabancı diziye game of thronesle başlamışdım sonra onu bitirdim yazdım biyerlere game of thrones gibi iyi dizi varmı diye vikings dediler bende başladım ve bitirdim dedikleri kadar iyiymiş

Colony. 2. sezon 10. bölümündeyim. İlk başlarda vakit geçsin diye izliyordum. Hala da aynı nedenle izliyorum. Ama biraz güzelleşiyor gibi. #Hayırlısı.

Girls bitti. DİŞİLER YASTA.

Prison Break. Şimdi de Prison Break: Sequel’e başladım. Bu diziyi nasıl daha önce izlemedim diyorum :slight_smile:

Ya Allah affetsin lise sondaydım sanırım Friends’i okulun kantininde bitirip bitti diye tüm gün dağa taşa trip atmıştım… 2 yıldır başladığım dizileri bitiremiyorum nasıl üşengeçliğe bağladıysam…

‘En son hangi diziyi bitirdiniz’ sorusuna tam cevap verebilmem için halihazırda bitmiş olan dizilerimi söylemem daha doğru olur sanırım.

“The Night of” - Tek sezonluk mini-dizi suç ve drama temalı.

“Dekalog” - Tek sezonluk mini-dizi drama fakat efsane herkese tavsiye ederim.

Yorumunda belirttiğin formata dikkat etmeye çalışıyorum ben. Teşekkür ederim, doğru yorumun için. :slight_smile: İyi forumlar :slight_smile:

Narcos’u yeni bitirdim. Böyle çok övülen dizileri uzun süre izlemeyip sonra sezonları peşpeşe patlatıyorum. Güzel oluyor.

The Sopranos kaç kere bitirdim bilemem ama en güncel odur

Parks & Recreation bitirdim. Son sezon çok zorlama geldi ama güldürüyor. Yanlış hatırlamıyorsam 4. sezonda Leslie’nin breakdance yapamadığı sahne aşşşşırı komikti canımı aldı. Tabi belgesel komedi tarzındaki diğer dizilerle karşılaştıracak olursak, bence bir Arrested Developement değil.

13 Reason Why bitti. Başlamadan önce aşırı depresip falan diye yorumlar okuyup başlamasam mı diye tereddüt etmiştim ama o kadar depresif bulmadım. Tabi yinede mutlu bir şey beklemeyin sonuçta intihar eden bir kızın 13 nedenini izliyoruz.

Six Feet Under izliyorum seri bir şekilde. Bayağı güzel bir dizi keşke izlemeyi bu kadar ertelemeseydim

Sense8 diye dünyanın en mükemmel dizisini izledim. Çok fazla dizi izleyen birisiyim ve kesinlikle dünyanın en mükemmel dizisi bu. Kurgudan tut oyunculuğa kadar her şey harika. Bölümler 1 saat ve ben normalde 40 dakikalık dizilerde bile sıkılıp ne zaman bitiyor bu ya diye bakan birisiyim bu dizide bölüm bitince oha ne ara bir saat geçti diye düşünüyordum. Zaten en sevdiğim film olan V for Vendetta’nın yönetmenleri yapmış diziyi. İzlerken bir V for Vendetta tadı almadım değil.

Dizinin konusunu kısaca özetlemem gerekirse dünyadaki 8 insan bir anda telepatik güçlerle birbirlerine bağlanıyorlar. Biri ne hissederse diğeri de hissetmeye başlıyor. Mesela kadınlardan biri adet dönemindeyken erkeklerden biri de karın ağrısından ölüp aşırı sinirli oluyor. Bu 8 kişi ise dünyanın her yerinden. 2 kişi Amerika’dan, 1 tanesi İzlanda, 1 tane Kenya, 1 tane Güney Kore, 1 tane Almanya, 1 tane Hindistan ve 1 tanesi de Meksika’dan. Hepsinin hayatları yaşayışları bambaşka. Cinsel yönelimleri bile bambaşka. Hatta ana karakterlerden biri transseksüel. Başka kültürleri yaşayışları tanımak o kadar güzel ki dizide bayıldım. Diziyi izleyenlerin tek bir tepkisini gördüm. Homoseksüel sahnelerin çok fazla olması. O yüzden homofobik insanlar izlemesin. Sonra her yere geyliği özendiriyor falan yazıyorlar.

Biraz geç olsa da Lost, yeni bölümü bekleme diye bir olay olmadığı için çok seri bir şekilde. :slight_smile:

Sense8 season 2

Aşığım.