Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Kaçacak hali yok ya nasıl olsa her yerde bulabilirler onu. Yani Hayır.

Emmon Frey Petyr Baelish’in Azam Lordluğunu kabul eder mi ?

Harrenhall Lordluğu, Nehirovanın azam lordu mu oluyordu? Bu konuda geçen kafam karışmıştı… Şahsen kitapta bu konunun tartışması olacağını sanmıyorum ama evet, kabul edecek illa ki.

Emmon Frey 6. kitapta ölür mü?

Ölür hem de aptallığından ölür.

Dorne’un Prensi yeğeni Aegon’un tahttaki iddiasına destek verir mi ? (Sonuçta Dorne intikam istiyor)

İlla ki evet, kızını bu yüzden gönderdi; o olduğundan emin olmak için.

Dany, Aegon ile evlenmeyi kabul eder mi?

Evet diye düşünüyorum. Evliliği Tyrion sağlayacak.

Tyrion Tysha’yı bulacak mi m

Bu kadar şeyden sonra öyle olacağını umuyorum, evet.

Tyrion’un Tysha’dan çocuğu olmuş olabilir mi?

Yok zannetmiyorum hayattan bezmiş bir şekilde Tyrion. (Konudan alakasız ama şaka maka Tyrion’a hayatımı bile emanet ederim.)

Tyrion Dany’i gördüğünde ondan af mı diler yoksa babasının yaptıklarından kendisini sorumlu tutmamasını mı ister. (Ne de olsa Tywin’i Tyrion öldürdü)

Evet ya da hayir seklinde cevap verebilecegim bir soru olmamis… Ikinci seçenek diyorum, babasinin yaptiklarindan sorumlu tutulmamasini ister, hatta eminim Dany’ye “Deli Kralin yaptiklarindan sizi sorumlu tutamayacagimiz gibi” de der.

Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama, Jon dizideki gibi Kuzey Krali ilan edilir mi?

Hayır.

Sansa Stark Kuzeyin Kraliçesi ünvanını alır mı?

Hayır.

Kuzey’i bir kadın yönetemez. (Benim değil George Baba’nın mantığına göre söyledim)

Soru sormayı unutdun?

Yazdım diye hatırlıyordum yazmamışım.

Robert Arryn ölür mü ? (ecelinden ölmesi dışında)

Hayır sanmıyorum

Jeyne Robb’dan hamile kalmış olabilir mi

İhtimal yüksek diyorum, evet.

Mance şu an Ramsey’in gerçekten tutsağı mıdır?

Evet ama zarar gördüğünü sanmam. Ben Mance’ın bir lord olacağını düşünüyorum. Mesela Höyükler’in Lordu ? Neden olmasın ? Kral tarafından affedilirse neden olmasın

Manderly planı güzel gidecek mi ?

Hangi plan güzel gitmiş de onunki gitsin? :smiley: Hayır.

Manderly, Kışyarı’ndan sağ çıkar mı?

Silahlı bir mücadelesi yok. Ayrıca kim şişman ve yaşlı bir adamla uğraşır ?

Roose Ramsay tarafından öldürülür mü

(Roose Bolton, ölmesini istiyor. :slight_smile: )

Sanmam, kitaptaki Roose her daim bir adım önde, yine de belli olmaz elbette. İronik olur kendi kanından ihanete uğrarsa.

Jon ve Roose karşı karşıya gelir mi?

Roose’un Stannis’le karşı karşıya geleceğini, Ramsay’ın ise aptallık yapıp Sur’a saldıracağını düşünüyorum.

Walda Frey’in bebeği gerçekten Ramsay tarafından öldürülür mü

(Bu konuda tartışma başlığı açsana, fikrini ayrıntılandır. Daha önce hiç ihtimal vermemiştim, neden böyle düşündüğünü merak ettim. Güzel tartışma konusu)

En son kaç aylık hamile idi hatırlamıyorum ama ona fırsat olmadan baba-oğul ölür gibime geliyor, hayır yani.

Manderly askerleri, Bolton’a karşı savaşma olanağı bulabilir mi?