Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Victarion Greyjoy ve Dany bence hiç tanışmayacaklar bile o yüzden hayır
Euron greyjoy ve Daario Naharis in aynı kişiler olduğuna dair teori vardı aynı kişiler mi ?

Kesin diyemem ama olma ihtimali var, evet.

Dany, hamile olabilir mi?

hamile olabilir mi derken şuan hamile olabilir mi yoksa gelecekte hamile kalabilir mi diye mi soruyorsun

1. hayır diyorum 2. ye evet
    Cersie nin volangarı Jaime mi

Evet

Jaime Lannister Deli Kral’ı öldürerek onurlu biri mi olmuştur onursuz mu ? (Kendi açınızdan)

Karisik bir durum. Korumaya yemin ettigi krali öldürmek onursuzluktur, yemin bozmaktir. Ama öte yandan, bu yemini bozarak binlerce insanin hayatini kurtarmistir; cesurca, kahramanca bir harekettir. Ve bence dogru olani yapmistir. Ama hep düsünüyorum…

Jaime, Deli Kral’in sirtina kilicini saplamak yerine, onu esir alip babasina veya yeni Kral’a teslim edemez miydi? (Yine yemin bozmak olurdu, ama daha az onursuzca)

ben de cevap vereyim bana göre kral ve halk arasında kalındı mı yemin halkı korumalı, dahası aklının büyük çoğunluğunu yitirmiş bir kralın canı mı? halk mı? diye bir soruda da cevap halk olmalı!
Kral halkını korur, muhafız kralı ama kral halka hamle yapıyorsa bu durunda muhafızın koruyacağı halk olmalı
bana göre Jaime yemin bozmadı tam tersi yeminine sadık kaldı ama tabiki bende öldürmek yerine bir yere kapatmalıydı diye düşünenlerdenim
ve SORUUUUU

Neyse soruyu ben sorayım, Doran Martell gut yüzünden ölür mü?

Evet, gut adamı öldürür. Bakınız; Kanuni.

Arienne seri sonunda hayatta kalır mı?

Hayır ölmez. Sanmıyorum.

Arianne şu piç oğlanla evlenir mi

Piç oğlan derken? Eğer Aegon’u kastediyorsan hayır. Aegon’un henüz bir karar vereceğini sanmıyorum.
LS ve Jon karşılaşırlar mı?

Aegon piç mi ki? :smiley: Bahsettiği ilk aşkı olan oğlan sanırım? Daemon Kum?

Evet, hatta dört gözle beklediğim şeylerden biri.

Olası bir Stark iç savaşında, Arya Jon için ailesini karşısına alır mı? (Sansa ve anasına karşı yani)

Kastettiğim Daemon Kum :smiley: sorunun cevabı bu iç savaşa Arya dahil olmaz

Barristan zafer kazanır mı

Muhtemelen evet
Jojen gerçekten Bran için macun yapıldı mı?

Hayır.
Aegon’a piç nasıl dersin :smiley: daha Rhaegar’ın oğlu olmadığı konfirme edilmemiş bir karakter :smiley:

Justin Massey Stannis’e ihanet eder mi ?

Edebilir. Gözü yükseklerde, yanlis hatirlamiyorsam Stannis’in kararlarindan ve verdigi görevlerden de hiç hosnut degildi, birde Asha’ya kafayi takmis olmasi var… O yüzden evet, ihanet edebilir.

Arnolf Karstark, Stannis ile isbirligi yapmayi kabul eder mi? (Bu arada bu isbirliginden Stannis ne elde etmeyi amaçliyor, çok merak ediyorum)

Stannis, ona işbirliği teklif mi etti ki? Ben en son ihaneti yüzünden yakaladı ve hapsetti diye biliyorum. Etmez, deyip geçeyim. :stuck_out_tongue:

Sur’daki Karstark’ı Jon sonra öldürür mü?

Bu soruya cevap verebilmem için Jon’un dirildikten sonraki karakter değişimini görmem lazım.
Janos Slynt’i öldürmüştü belki de bu yüzden ölümün bir çözüm olmayacağını düşünebilir dirilince.

Aenys Frey’in ölmesi savaşın gidişatını büyük ölçüde değiştirmiş midir ?

Aenys bir savaş dehası olarak geçiyor. Yani Freylerin stratejisti. Hosteen’da en güçlüleri yani savaşçıları. Strateji öldü, tabiki etkiler ama güç olarak değil zeka olarak.

Sizce Harrion Karstark ölmüş müdür (Bakire Havuzu’nda tutsaktı en son )

Demir Taht’ın paraya ihtiyacı var bence Lannisterların sahip olduğu herhangi bir kalededir.

Stannis kitapta ölürse kardeşini öldürdüğü için pişman olduğunu söyler mi ?

Ölmese bile piişmandı, ama son sözlerinde kızının adını söyleyeceğini düşünüyorum belki hem kızı hem kardeşinin adını söyleyebilir.

Arya evlenir mi