Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Evet, vardır

Danny’in yumurtaları gölge topraklarından gelme ya, valyria’dan başka yerlerde de ejderhalar var mıdır o zaman ?

Hayır, ejderha değil ama yumurta vardır.
(Yazar, Sansa’nın yanlış hatırlamalarını kasıtlı yazdığını ve henüz okuyucunun anlayamadığı dokunuşlar olduğunu, söyledi. Yani bir şeyler bekleyin derim.)

Assahili şu maskeli kadın(ismini yazamıyorum Q ile başlayan hani)ın Dany’ye yardım etmesinde kötü bir niyet var mıdır?

O kadın çok ilginç biri. Her yerden çıkıyor. (Quaithe) o kadının Shiera Seastar( Değersiz Aegon’un piç kızı) olduğu söyleniyordu. Kötülük yapmak isteyebilir.

Olenna Redwyne kocasını öldürtmüşmüdür

Niye, böyle bir söylenti mi vardı? Sanmam ya…

Stannis kuzeyde ölür mü? (ya soru gelmedi aklıma tıkandım :smiley: )

Evet ölür, daha fazla Ne yapabilir ki?

Gül birliği(Torhen diz çöktüğü zaman ejderleri istemeyiz diyen kuzeylilerin essosts kurduğu paralı asker grubu, Stark style Golden Fleet) ileride ortaya çıkıp önemli bir rol oynayabilir mi?

huuu böyle bir şey mi varmış? İngilizce ismi ne?

Bilmiyorum ki buz ve ateşin dünyasında yazıyordu.

İlk defa duyuyorum ama Martin böyle bir grup yarattıysa karşımıza çıkma ihtimali yüksek , Evet

Vadi , Stannis’e katılır mı ?

vadinin bu düşünceye kapılması için sebep olacağını sanmadığımdan hayır
vadi Aegona destek verir mi

Vermez başta beaslish var
Sam üstat olabilir mi

Evet
Ak gezenler nereye kadar gelebilirler sizce

Mezara kadar…

ToJ önünde bulunan üç kral muhafızı, Trident sınırında savaşan Rhaegar’ın yanında bulunsaydı, savaşın sonucu yine aynı olur muydu?

Hayır, Roberti, Nedi keserlerdi isyanın başı koparılırdı. :slight_smile: Tywin’de targların yanında yer alırdı.

@yenibirarrynci hocam burada evet ya da hayır cevabı verilebilecek sorular soruyoruz.

Ozan Bael olayı gerçek mi?

Evet bence

WW’ler suru kış borusuyla mı yıkacak?

hayır
kış borusu gerçekten yandı mı ?

Hayır(zaten Tormund sahte olduğunu söyledi)

Kış Borusunu, Ötekiler mi bulacak?

Hayır bence kış borusu Sam’in yanımdaki boru.
Petyr, Robin’i öldürmek için Sansa’yı kullanabilir mi?

Mümkün… Zamanı geldiğinde Sansa farkında olmadan ölümüne neden olabilir?
Aegon-Arianne ittifakının hedefi neresi olur?

Demir Taht
Kitapta da Cersei Yüce Baelor Septini havaya uçurur mu?

Yaa be bunu sanmıyorum, çünkü şu an zaten kimse Cersei’i sevmiyır KL’de bunu yaparsa hiç sevilmez birine suçu atarsa belli olur. Ama bilemiyorum Cersei biraz salak, yapabilir.
Myrcella demir tahta geçer mi? (Kehanette Cersei’in hepsinin taçlarının altın olacağını göreceğini yazıyordu)