Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Adam seri kardeş katili gibi, olabilir yani evet.

Euron’un ölümü Jon’un elinden mi olur?

Hiç ihtimal vermiyorum. Bence Euron’un ölümü biraz gizemli veya büyülü olacak.
Jaime seri sonunda ölür mü?

Hayır. Jaime’nin Azor Ahai olduğuna kesin gözüyle bakıyorum ben.
Bloodraven Euron çocukken ona Bran’e yaptığı gibi görüler mi gönderiyordu?

Hayır ya Ne alaka Euron’un warglık yeteneği hakkında bir şey yok diye biliyorum ben.
Seri sonunda ejderhalar yaşar mı?

Evet

Robert Arryn, Nehirova lordu olur mu?

Hayır Edmure ölünce resmen ona geçmesi gerekiyor aslında ama bence bir sülale tamamen bitmeden başka bir sülaleye hak vermezler. O yüzden daha Blackfish ve Edmure’nin evladı var.
Jon’un bir ejderhası olur mu?

Olmaz. Olursa da dizide olur. Kitapta ejderhaların Dany’de kalıp kalmayacağı bile belirsiz hani. All Hail Euron Croweye Greyjoy!

Bloodraven kötü mü?

Ben de buna kesin gözüyle bakıyorum.
Azor Ahai (her kimse) seri sonunda ölür mü?

Evet
Yabanıllar Ak gezenler yenilince Surun ötesine geri gider mi?

Güneye geçen yabanıllar geri gitmez ama illa ki orada birileri kalmıştır ya da bir örgüt oluşup sonradan devlete karşı gelmek için gidebilir bilemiyorum.
Stoneheart, Jon’u yeniden görür mü?

Evet(temennim de bu yönde, psikolojik olarak biraz daha acı çeksin, Cat. :smiley: )

Taşkalp’in ölümü ötekilerin elinden mi olur?

Hayır
Greyjoyların Kraken şeklindeki tahtını ormanın çocuklarımı yaptı

sanmam söylenenlere göre Gün Batımı Denizi’nin öteki tarafından gelen insanlar tarafından yapılmış.

Asha fidye karşılığı mı yoksa kaçarak mı kurtulur

Ben Asha ‘nın biraz daha duracağını düşünüyorum. Ondan sonra da muhtemelen kaçacaktır, çünkü fidyeyle Euron’a verilmek :disappointed_relieved:. Ama Theon’u bırakır mı? Theon onunla kaçamaz, fidyeyle verilirse büyük acılar çeker. Bilemiyorum yani…
Baratheon Hanesi(savaştan önceki hali) ile Lannister Hanesi(savaştan önceki hali) tek başlarına savaşırsa Baratheon kazanabilir mi?

Evet
isyandan önce varsayıyorum

Şimdi Güçleri Aşağı Yukarı Aynıdır.(barthlar biraz daha güçlü bir orduya sahip olabilir ama lannler bu açığı altın kullanarak kapatabilirler) Komutan Olarakta Stannis Tywin’i yer bu yüzden Barth Diyorum.

Westerosta En çok şovalye çıkaran yer Vadi mi?

Bence evet Lannisterlar ve Tyrelller’in evini tam olarak göremediğimiz için gördüklerimizin arasından ya vadi ya kral toprakları ama ben vadi diyorum.
Jaime ölürse bir insan tarafından mı öldürülür?

Önce Cersei’yi öldürecek sonra intihar edecek yani hayır

Hightowerlar ile Greyjoyların Tahtının Bir Bağlantısı Olabilir mi?

Olabilir, sanırsam deniz fenerinin altındaki garip yapıda bilinmeyen bir şeydendi.
Seri bitmeden bir stark çocuğu daha doğar mı?

Jeyne’nin çocuğu diyorsun heralde büyük ihtimal o çocuk doğacak bana göre

Rickon Skagos’tan kurtulacak mı?

Oradan kurtulur bence
Aegon bir Blackfyre mı