Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Hayır ama gene de bir yönetim sistemi olur.

Cersei kurtulacak mı?

Hayır

Cersei gelecekte insanlar adına, herhangi bir çıkar gözetmeden, kendi iradesi ile herhangi bir olumlu karar verecek ya da davranışta bulunacak mı ?

Ne çeşit bir ütopik hayaldir bu böyle? :smiley: Hayır.

Mevsimlerin uzun kısa olmasındaki belirsizlikler dengenin bozulması yüzünden mi?

Kütleçekimi yüzünden :slightly_smiling_face:
Azor ahai ölür mü

Evet, gönül isterdi ki fiziksel bir sebep ortaya konulsun, yörünge yapısı ya da kuyrukluyıldız geçişi. Ne yazık ki mevsim sürelerinin kararsızlığı Buz ve Ateş denilen doğaüstü güçler arasındaki denge ile ilgili.

Serideki rüya ve görülerin Cam Mumları aracılığı ile kendi amacı olan ‘‘bazı diyar lordları’’ tarafından göderilmiş olma ihtimali var mı?

Hayır.

WW’leri yenecek kahraman Jon mu?

Hayır, Robert Arryn Durduracak

Akgezenler dorne’a kadar ulaşabilir mi?

İlginç bir şekilde ben de Robert Arryn şeklinde düşünüyorum.

Hayır, Akgezenler Dorne’ u diziye bile dahil etmeyeceklerdi GRRM olayı zorlamasa, Dorne’ a gideceklerini sanmıyorum.

As High As Honor duyum olarak Azor Ahai’ ye benziyor, Azor kelimesi aynı zamanda çakırgözlü doğan kuşu, yani bir tür şahin. Robert Arryn’ in Azor Ahai olma ihtimali nedir ?

(Allahım inşallah gikteori bunu okumuyodur) :slight_smile:

Bence olabilir. Geek Teori ölülerle konuşuyo gibi bir şey söylemişti. Ama ben bulamadım hiçbir yerde. Bilen biri varsa açıklayabilir mi?
Azor Ahai bu kitap belli olur mu?

Kitapta büyük bir foreshadowing’i olur ama A Dream of Spring’de açıklayacaklarını düşünüyorum ben. Daha Night King’in varlığı, White Walkerların iyi mi kötü mü oldukları bile belirsiz zaten. Ben ve Geek Teori Azor Ahai’nin Jaime Lannister olmasını istiyoruz ama hadi bakalım.
Bran Ormanın Çocukları’nın kötü olduklarını öğrendikten sonra kaçmayı başarabilecek mi?

Hayır, kaçamaz.

Brann Jojen’ i kendisine yedirdiklerini öğrendiğinde Ormanın Çocuklarına nasıl tepki verir onu merak ediyorum :slight_smile:

Mağaradaki Ormanın çocuklarının sonu dizidekine benzer mi ?

Hayır, onlar baya kendini feda filan ettiler. Belki White Walkerlar tarafından öldürülmeleri benzer olabilir. Ama onun dışında ormanın çocuklarının ben çok daha fazla olduğunu ve hepsinin ölmeyeceğini düşünüyorum. Ayrıca bence Bran kurtulcak yoksa bunca hikaye boşa gider. Meera, Bran ve Summer kurtulcak tam ölmek üzereyken hoop Benjen. Umarım…
Sansa’nın Sansa olduğunu öğrenen vadi lordları bealish’e karşı cephe alır mı?

Hayır, tam tersine vadi lordlarının Bealish’in etrafında birleşmesini sağlar vadide lannisterlara karşı bir sevgi yok…

1. kitap bu sene çıkacak mı?

En arif olanlar bile buna cevap veremez kardeş. İnşallah diyelim… :upside_down_face:

Euron, Ötekiler yanında savaşır mı?

Bence evet
Seri sonunda cumhuriyete geçilir mi?

Hayır çünkü seri sonunda robert ARRYN kral olacak

Ateşli silah keşfedilir mi?

Ejderhalar var ya. Şaka bir yana hayır
Sansa Kuzeyin Kraliçesi olur mu?

Keşke ama kendinden önce Rickon var. Ayrıca herkes ondansa Jon’un etrafında toplanır bence. Belki onunla evlenip kuzeyi yönetmek isteyen haneler destek verir sansaya…

Soru? 202020020202020/0

Pardon. Howland Reed ile Lady Mormont beraber mi şu an? (Lokasyon olarak)