Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Öyle olduğuna inanıyorum, evet.

Howland Reed ile Lady Mormont’un dönüşüyle Jon, kuzeyin kralı ilan edilir mi?

Evet

Howland Reed’in Jon’un kimliğini ortaya çıkarıp sadece kuzey’in değil tüm diyarın Kralı ilan edilme ihtimali var mı? Belki Kuzeyli Komplosu bunu da kapsıyordur. Rickon Kral Stannis için değil Jon Targaryrn içindir.

Olabilir ama kuzeyli komplosu bunu kapsamıyo bence. Kuzeyli komplosu sadece Kuzeyin tahtını kapsıyo…
Arya kitap bitmeden bakireliğini kaybeder mi?

Evet

Arya Karakızkardeşi kullanabilir mi?

Hayır

Stannis 6. Kitapta ölür mü?

Hangi manada olduğuna bağlı. Yani direk ölür mü diyorsan, yok ölmez. Ama White Walkerların tarafına geçebilir.
Lannisterlar tekrar yükselebilir mi?

Hayır
Shreen Edric İle evlenir mi?

Hayır, Shireen ölür.

Sizce yenibirarrynci StarWolf’un fake’i mi?

Sizce Aegon gerçek mi?(formatı da bozmayalım bir yandan :))

Hayır (her arrynci Fakem olsa ooo)

Hayır (aynı soruyu 50 defa daha sordular)

Soru?
(Fake değilim sonuna kadar gerçeğim. Ayrıca benim de seriye zorla başlattığım ve sonra çok seven bir arkadaşım da arrynci. Çok anormal bir şey değil, Lannister, Stark, Tyrell, Baratheon tutunca garip olmuyor da Arryn tutunca mı garip oluyor. Hem kitapta Vadi olmasa anlayacağım da Vadi var sonuçta 4. Kitapta Vadilileri de tanıdık, Buz ve Ateşin Dünyasından da biliyoruz Arryn soyunu. Tutmamam için bir sebep de yok. Ayrıca ben uzun süredir foruma bakıyordum, starwolf ne zamandan beri var bilmiyorum ama ben de bayadır varım ama yeni üye oldum.)

Aegon’u Dorne Destekler mi?

Bir yerlerde okudum Tommen ölürse Myrcella geçer o da Trystane ile nişanlı o zaman Dorne desteklemez. Ama Doran bu her şeyi mutlaka planlamıştır. Çünkü Trystane Myrcella ile Arianne Aegon ile nişanlanacak. Nasıl halledecek bilmiyorum.
Ötekiler yenilince tekrar Duvar yapılır mı?

Hayır yapılmaz ötekiler yenildiğine yabanıllar ile kuzey birlik olduğuna göre tekrar duvar yapmak biraz saçma olur.

Rickon Stark Kuzeyin başına geçebilecek mi?

Evet, inşallah. Zaten şu anki en yakın varis o. Bran’in gelmesi uzun sürer, diğerleri kız veya piç. Jon’u meşrulaştırdı Robb ama bence meşru çocuk meşrulaştırılmış çocuktan önce gelir. Zaten o kararda bran ve rickon öldü sanılıyordu.
Petyr, Sansa’yı zorla öptüğü gibi tecavüz etmeye çalışır mı? (Bana sorarsanız bu karakter duygusal ve duyguları mantığın önüne geçebilir)

Evet ama o bile planlı programlı olur
George R.R. Martin tüm kitapları bitirmeden ölür mü?

Oyun hep sende tıkanıyor nedense :joy:. Muhtemelen evet. Hem çok kilolu hem de yaşlı. İnşallah ölmez ama bir kitabı 100 yılda çıkarttığına göre…
Melisandre, seri sonunda ölür mü?

Evet
(Milletin yüreğine indirecek soru sorduğumdan herhalde)
Üç gözlü kuzgun ölecek mi?

Çok bile yaşadı, evet.

Ormanın Çocukları seri sonunda tekrar İlk İnsanlar ile beraber yaşamaya başlar mı?

Hayır Seri sonunda ormanın çocuğu kalmaz
(Hayırdır Sadece İlk İnsanlar Filan Andalları İnsandan mı saymıyon?

İbben Adasında Devler Yaşayabilir mi?(mamutlar yaşıyor ya)

Hayır, yaşıyor olsa bilinirdi herhalde.

(Ormanın bebeleri sizi sevmiyor.)

Ormanın Çocukları birebir Şafak Savaşında yer alacak mı?