Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Evet
rheagar targeryanın ölmediğini dirilip eski arkadaşlarıyla krallığı feth etmeye geldiğini söyleyen adam ölmüş müdür

O ne saçma teori, evet
Sur’u WWler mi inşa etti?

Hayır , bence biraz abartı bir teori.

Stannis, Freylere saldırır mı ?

Hele Stannis oradan sağ çıksın inşallah, hayır
Eski Şehir bu kitap Euron yüzünden hasar alır mı?

Evet, inşallah Sam’e bir şey olmaz. Gerçi Euron belki stratejik düşünüp oraya saldırmayabilir de.
Euron bir yüzsüz olabilir mi?

Hayır
Aegon’un Fırtına Top.tan sonraki hedefi direk KL mi?

Sanmıyorum büyük ihtimalle destekçi çekmek için Ejderhakayası 'na saldırabilir , Hayır

Leydi Dustin, Stannis tarafından öldürülür mü ??

Leydi Dustin’i seviyorum ben inşallah ölmez. Stannis’in de Boltonlar ve karşı tarafdaki umberlar dışında kimseyi öldüreceğini sanmıyorum.
Stannis, Sansa ortaya çıkarsa onun Winterfell leydisi olmasına izin verir miydi?

Hayır. Sansa Lannister the Leydi of Winterfell. Stannis boşanma olayı olsa bile ikna olmayabilir.
Stannis’e Savaşı kazanması için Jon yardıma gelir mi?

Kiminle beraber? Kendi sorunları bitti de Stannis mi kaldı? Zaten Jon dirilip kendine gelene kadar savaş olur da biter.
Serideki önemli kişilerden biri çok sıradan bir nedenle ölür mü? (Bir yerden düşmek, kalp krizi vs.)

Hayır
Azor Ahai’nin Jamie olması sizce mümkün mü?

Mümkün ama o olduğunu düşünmüyorum. (İnşallah o değildir, böyle aaaaa diye şaşıracağımız biri çıksın istiyorum)
Samwell Kış Rüzgarlarının sonunda hala Oldtown’da mı olacak?

Daha The Winds of Winter’ın sonunda Oldtown’un var olmaya devam edeceği bile belli değil :).

Kim çıksın Hot Pie mı? :D. Ben ve Geek Teori Jaime Lannister olsun tarafındayız.

Arya Stark ve Jon Snow Martin’in mektubundaki gibi sevgili mi olacak? Yoksa o da mı diğer olaylar gibi değişdi?

%50 ihtimalle evet, olur diyorum. (temennim de ayrıca :stuck_out_tongue: )

Arya seri sonunda Visenya ve Nymeria gibi birine dönüşür m? Savaşçı Kraliçe…

TheWitcherer gikteori aynı kişi mi ?

Hayır

@The_Sworn_Sword

Hayır

Kitapların uzama ihtimali var mı?

Hayır
Margaery bu kitap ölür mü

Sanmıyorum.

Hayır, bunu nerden çıkardın? :D.

Elbette var.

The Winds of Winter’da Arryn hanesi ve genel olarak Vadi ön planda olur mu?

Evet ben bir şey bekliyorum artık. Azor Ahai tatlıbülbül çıkmasa da bir şeyler olsun.
Tyrelller dizideki gibi biterler mi?

Hayır…Cercei yerine, kendini öldürmeyi yeğler!