Evlenmek&Sevgili olmak istedğiniz Ünlüler

aynen. :smiley: giriş yapacak olursak:

henry cavill, gerard butler, jensen ackles, alexander skarsgard, aaron johnson, jude law (holliday filmindeki haliyle mümkünse), patrick wilson (hard candy filmindeki haliyle mümkünse :D)

daha da vardır da hatırlayamadım :’(

erkek haremi kurmusun lol bknz sayfa 3 4 degisik versyon :smiley:

hep erkekler mi kuracak :stuck_out_tongue:

Paul Walker diyememek üzdü :’(
Jensen Ackles o zaman. Musmutlu da evliliği var gerçi :smiley:

hiç kimse çünkü hiç birini hiç birimiz tanımıyoruz, nasıl insanlar bilmiyoruz. ama eye candy olarak bir sürü sdfds5g

kız olsam ben de David Oakes derdim… :smiley:

Eskiden Miranda’yı isterdim fakat Orlando’yu justin bebesiyle aldatınca ideal kadın pozisyonunu kaybetti.

duygularıma tercüman olmuşsun.

Malesef öle oldu.Biraz kaba bir tabir olucak ama kadın resmen attan inip eşşeğe bindi.Buradan da kadınların anlamaya çalışmanın ne kadar boş olduğunu bir kez daha anlamamızı sağladı.

Legolas’ı oynamış adamdan bahsediyoruz ulan! Sen onu bırak ergenin tekiyle takıl… :confused:

Aynen şimdi Amerikadan da koculacak bebe :smiley:

Kovulsun hiç birşeyi haketmiyor bilader :slight_smile:

E yani biraz haklı hep bizmi kurcaz haremi

1. Kesinlikle Scarlett Johansson, Hayley Atwell’de olsa fena olmaz :smiley:

Üşenmedim ve yazmaya karar verdim :smiley:

Sam Claflin , Johnny Depp , Josh Hutcherson , Richard Madden , Orlando Bloom , Robert Downey Jr. ,Chris Hemsworth , Robert Pattinson , Jeremy Renner , Ian Somerhalder ,Daniel Radcliffe , Tom Felton , Rupert Grint , Henry Cavill

mmmmmh henry cavill, marlon brando

scarlett johansson #1

Galiba şu günlerde celebrity crush’ım Emma Stone oliyir.
Aslında ondan önce Chloe Grace Moretz idi.
Ha şimdi evlenelim demiyorum. Daha genciz. Ama 15 yıl sonra bir görsün beni Chloe…
(Spoiler: görmeyecek…)

Lostta Kate’i oynayan bağyan

Just a man and his will to survive

Bu aralar özellikle Aidan Turner’a hastayız. Sonra uzatmalı sevgililerim: James Dean, Benedict Cumberbatch, Joseph Morgan, Tom Hiddleston, Christian Bale, Robert Downey Jr., Bradley Cooper, James Franco falan filan listeyi abartmadan kesiyorum.

Kızlar biz erkeklerden beter harem kurma meraklısı çıktı.Zaten Mirandayı da kaybetmişiz listeye konacak kadın bile yok.