Evrim Gerçeği

Sizede dini bilimin düşmanı görmekte başarılar Allah tafsiratınızı affetmesin bu arada kanıtın ağa babasını gösterdim ama siz yine primatlara devam

Cidden uğraşılmaz bu insanlarla ya. Burdakilerin neye kastığını anlamıyorum, gerçekleri kutsal kitaba göre yorumlayan insanlarla tartışamazsınız. Aklını kullanan insanlar bu ülkede bunu kolayca anlar normalde.

Allah sadece bir ünlem olsun hayatınızda <3

Sevinirken ya da bişiden şikayet ederken anın.

Kullanışlı olduğu yerler oralar çünkü.

Kelimeler.

ama…

WORDS ARE WINDS XD

Bilimsel makaleler, açıklamalar sunulmuş karşınıza siz hala ‘‘bn size bi knt gsterirdm ama nyseeh .s .s’’ modundasınız. Tartışma bir seviye ileri çıksın diye uğraşıyoruz hala dalga geçer gibisiniz. Kafanız mı güzel?

Ayrıca topraktan kanlı canlı bir organizma oluşması size nasıl daha mantıklı gelebiliyor ki? Kendini buna inandıran insanlara daha ne anlatılabilir?

Bir yaratıcı gücün toprağa can vermesi maymunların kendi kendine ortaya çıkmasından ve sonrada birdenbire insana dönüşmesinden daha mı saçma

evet daha saçma… bana hep çocuk masalı gibi gelmiştir bu… :smiley:

Maymun olayıda bana öyle gelmiştir

Tabi canım bütün evrim teorisi bu cümlenin üstünde kurulu zaten. Maymunlar birden pırtlıyor oluşuyor sonra da aaa birden bire insana dönüşmeye karar veriyor insana dönüşmesi de 1-2 saniyesini alıyor zaten aahahahahahahahahaha çok teşekkürler az gülmedim.

Maymunlar aniden mi ortaya çıktı :smiley:
Şimdi dank etti ki siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Evrim teorisinin iddia ettikleri sadece insanın maymundan gelmesinden ibaret değildir. Dünya üzerindeki bütün canlıların bugünkü haline gelmesi yaklaşık 3 milyar yıl önce suda yaşayan tek hücrelilerin evrilmeye başlaması sayesindedir. Milyonlarca yılda değişime uğrayan ekoloji farklı canlılar ortaya çıkardı, kimisi yok oldu. Bazı canlılar ise en başından habitatlarına uyum sağlayacak şekilde evrim geçirmeyi başardıklarından DNAlarını nesilden nesile ve her seferinde daha gelişmiş şekillerde aktarabildiler.
Mesela biz homosapienlerin atası primatlar, primatların atası ise prosimiyenlerdir. Evrim ağacını takip ederek ters yönde aşağı doğru indiğiniz zaman bütün canlıların en eski atası olan bir bakteri ile karşılaşabilirsiniz.
Her şeyi başlatan küçük, minik bir tek hücreli.

Bende size az gülmüyorum nede olsa forumun stan upçılarısınız
Kariyerlerinizde başarılar dilerim grubun adında maymungiller koyarsınız artık

Koyarız koymasına da maymunları küçümseme bu arada. Ne de olsa senden daha zekiler.

tamam kardşim, biz maymundan geldik, sen ademden geldin, hadi eyw… :smiley:

bu da çok komikti grubu ne zaman kuruyorsunuz? ilk turneyi hayvanat bahçelerinde yaparsınız herhalde hem akrabalarınızıda ziyaret edersiniz bol bol harçlık toplarsınız benden de charli,ye selam söyleyin deyinki gelemedi çünkü o alemlerin Rabbi olan Allah, a inanıyor

Hayır onlar cennetten kovulanların soyundan geldi. Bir tutam ışık eşliğinde bulutların arasından süzülerek yeryüzüne indiler.
Tabi buna inanmak için yerçekimi kanununa da inanmıyorlar. “Bilim yerçekimini çürüttü! ŞOK! ŞOK! ŞOK!” :smiley:

O değil de gelecek yüzyıllarda bu kutsal kitaplardaki masallarla güzel fantastik filmler çekilebilir. Kaya yarılıyor deve doğuruyor falan. Muhteşem bir kaynak

Maymunları da güldürmeye gidiyoruz yani :smiley: İyi iyi…

bu da çok komikti grubu ne zaman kuruyorsunuz? ilk turneyi hayvanat bahçelerinde yaparsınız herhalde hem akrabalarınızıda ziyaret edersiniz bol bol harçlık toplarsınız bak yine iyisiniz

justin 12 yaşında, allaha inandığı için maymunlardan nefret ediyor
ona yardım eli uzatalım. genç justinlerde hayvanat bahçesine gidebilsinler

Tabi insanları sizi görmek istemek insanlar ademoğlu isterler karşılarına charlioglu değil

Geçmiş Türkçe, Edebiyat, Dil Anlatım öğretmenlerine hiç mi acımıyorsun? Ben kahroluyorum burada seni gördükçe.