Favori çizgi filminiz?

Hiç çizgi filmlerden bahsetmedik , hepimizin bildiği klasikleri ekledim seçeneklere şuanki yetmeleri değil , çocukluğa geri dönüş yapalım :slight_smile:

Tom ve Jerry,digimon,twety,pokemon daha çok var sevdiklerim ama hatırlamıyorum :smiley:

Beyblade ve Yu-Gi-Oh’u eklersem tam olur. :smiley:

Yu-gi-oh ,Johny Bravo, Redkit :smiley:

Aklımda çok var ama benim favorim Afacan Louie’dir. Şimdi bile bulabilsem şimdi de izlerim.Tabi Pokemonun yeri de ayrıdır :stuck_out_tongue:

En çok izlediklerim domates adam ve tom ve jery idi. Cd leri vardı bende günde elli kere izlerdim. Özelliklede domates adamı hey gidi günler hey :smiley: transformers da az izlememiştim . :smiley:
http://www.youtube.com/watch?v=s9z8ZaXolgI

Afacan Louie güzeldi.Özellikle babası durmadan askerlik anılarını anlatıyordu :smiley:

Şirinleri ve Tom ve Jerry’i hiç sevmedim. Jerry’nin kazanmasına gıcık olurdum hep.

Ahaha hatırladım Louie’yi , hele babası on numaraydı :smiley:

Giriş müziğide on numaraydı . Hey gidi günler :smiley:

Tsubasayı unuttunuz!

Listedekiler çok güzel eski günleri hatırladım bir an :frowning: Sakar tilkiyle kuş vardı bir tane neydi onun adı? “Bip, bip…” :slight_smile:

road runner :))

Evet sen deyince şimşek çaktı bir an. Denk gelsem hala izliyorum çok iyi ya :slight_smile: Yeniler ne öyle yok Ben10, Bakugan felan hikaye.

Acme roket atar.

Speedy Gonzalez,Çılgın Korsan Jack, PowerPuff Girls ^^

Evet katılıyorum cartoonun bazı çizgi filmleri kötü ama disney bu işte gerçekten iyi (dizilerini saymazsak o gençlik dizileri intihar sebebi ). Ara sıra disney channelda denk gelirsem izliyorum. kim possible amerikan ejderi filan vardı bide tenefüslü birşey vardı okulda geçiyordu kralları filan vardı ismini unuttum trt1 de gösterilirdi . Onuda severdim baya .

Ay savaşçısı-Sailor Moon

SAİLOR MOON!

Louie severlere …

http://www.youtube.com/watch?v=LE6QItE7FNQ[/video]

‘’ Cam cam değil , National Geographic dergisi ‘’

:smiley: efsane ya …