Favori çizgi filminiz?

Ben en çok Garfieldi seyrederken mutlu olduğumu eğlendiğimi hatırlıyorum.

Family Guy :smiley: Johny Bravo

şirinler…çok severdim küçükken :DD

İyide Family Guy çizgi film değil ki …

Nasıl değil?Ben çizgi film yerine ne izliyordum? Anammm :smiley: harbi çizgi film değil mi?

Nasıl tabir edilir bilmiyorum ama Family Guy çizgi dizi gibi birşey hem başlığın amacı çocukluğumuzda ki çizgi filmleri tekrar anmak,hatırlamak .Sen küçükken Family Guy mı izliyordun ?

Redkit de isteruz.

Eheueheu

O kadar yil sonra, kendini hala 8 yasinda sanan, şizofren cedric amcaya burdan selamlar.

Red Kit
Road Runner ( Çakalı tutuyorum tabiki de :smiley: )
Pokemon

Ayrıca Heatcliff varken Garfield kim lan?

Animeler gerçi ama Pokemon ve Beyblade en sevdiklerimdi :slight_smile: Bizim kızlar bahçede ip atlarken ben erkeklerle beyblade oynardım. :biggrin:

Cine5 te Mumyali bı tane vardı ismi L ile başlıyordu galiba onu da severdim.
Ve evet Heatcliff(doğru mü yazdım?) Garfield’a bin basar o cetesiyle.
Scoby Doo da klasiklerimden.

Sailor Moon, Pokemon’a çizgi film deme şeysini göstermeyeceğim, seçeneklerde Sünger Bob dışında hepsini severdim/izlerdim. Sünger Bob çok daha sonra yayınlandı diye hatırlıyorum ya da ben erken bıraktım izlemeyi eheh.
Powerpuff Girls de vardı… Annemin söylediğine göre her cumartesi sabahı 7’de kalkar izlermişim ehhe.
Çizgifilm olmasa da Teletubbies de vardı ayrıca ^^

Mumyalı olan Tutenstein mı ki? :biggrin:

Hahah olabilir oste tutankhamonun muyması mı neydi. Cocuk mumyaydı yani. Arkadasi vardi o da çikolata tenli bı kızdı.

Powerpuff görlsü hala sabah 7’de kalkıp izliyorum ben. Johnny Bravo var Powerpuff görlsden sonra. İzledikten sonra tekrar uyuyorum.

South park, family guy ve simpsons

ve evett jony bravooo

Penguins Of Madagascar’ı da unutmamak lazım

evet 10 yaşımdayken izliyordum :smiley:

Evet evet o. Kızı sevmezdim hiç. :biggrin:

Unutmadan yazayım Louie’yi ve Çılgın Korsan Jack’i de çok severdim ben. Şıpıdık öldürmelii.

He-man vardı be!!.Titrek, İskeletor!!Babam kılıç almıştı gölgelerin gücü adına diye koşuşturuyordum evde

Pokemon,Yu-gi-oh,Bugs Bunny ve saz ekibi,Ay Savaşçıları,Cedric başlayınca büyümüştük ama olsun oda vardı :smiley: