Favori çizgi filminiz?

“Heidi” beni benden alırdı hele o müziği :smiley:

Şu Capon şeylerini sevemezdim. Yu-Gi-Oh, Tsubasa, Beyblade falan. Çok itici gelirdi.

Teletapiler ise çocukluğumun yüz karasıydı.Ne saçma sapan bişeymiş ya.Resmen beynimizi yıkamışlar.Bi kere tiplerinde meymenet yoktu.Karınlarında lcd vardı :smiley:

Beynimizi mi yıkamışlar? :smiley:

Doğarken güneş ardından tepelerin, uyku saati geldi teletabilerin. Beynime tek zararı bir bu bir de “Sıkı sıkı sarılalımmm!!” oldu.

teletabiler ciddi ciddi çocuklar tarafından cinsiyeti belirlenemediği için kaldırılmış mıydı neydi :smiley:

Haha evet çok saçmaydı ya :smiley:

Cinsiyetsizlerdi zaten, sen git cinsiyetsiz karakter yap ve yayınla, sonra çocuklar fark edince kaldır işe bak. :smiley:
Bir bölümünde gökten oyuncak inmişti içinde bir ayı dans ediyordu onu çok sevmiştim. :smiley: Bir de içtikleri o pembe şeyle kurabiyeleri :smiley:

Bugs Bunny, Sünger Bob, Pokemon, Scooby Doo, Beyblade, Tweety …

cat dog’u çok severdim.bir de bu ara regular show’a taktım.

Keske kucukken biri elimden tutup, bana south parki ya da simpsons i gosterseymis :frowning:

Warner bros cok iyiydi bence. Tom ve jery i hic sevemedim nedense. Gebertmek icin teletabileri yeterdi bir pense, dubidubibidbad ense.

Pepee’yi nasıl unuturum, her bölüm halay çekse de izlesek.

“Andy’nin Nesi Var?” vardı bir de. Ah şakacı Andy :slight_smile:

O cok iyiydi :slight_smile:

çocukken tam bir pokemon ve bayblade’ciydim :smiley:

Elimde hala Yu-gi-oh kartlarım duruyor,keşke o tasolarımı,beyblade’lerimide saklasaymışım diyorum bazen :D.
Ek olarak digimon,cat-dog,powerpuff girls(hala tam olarak neden sevdiğimi bilmiyorum aslında ama izlemeyede devam ediyorum :D.) ve telatabileri(tinki minki,dipsiiii,lalaaaa,poooooo,teletabiii teletabiii diye giden şarkısınıda pek severdik) severdim daha bir çok varda uzun olur baya :D.
Ayrıca teletabilerin ne beyin yıkamasını gördünüz sizi burdan cık cıklıyorum;Sarılalım sıkı sıkı.

Afacan Dennis, Andy’nin nesi var, Spongebob, Avatar the Last Airbender. Sayılıyorsa bir de Family Guy.

Cat Dog’u izleyemedim diye ağlama noktasına gelmiştim. Sadece bir bölümünü izleyebildim. Diğerlerini hep kaçırıyodum :frowning:

402 no’lu sınıf vardı , onu hatırlayan var mı ?

O ne la :confused: